„Na krawędzi 2”: Już dzisiaj 2. odcinek wyłącznie w IPLI! Policja znajduje kolejne zmasakrowane zwłoki

Porwane dziecko zostaje odnalezione. Lena dostaje pochwałę. Małżeństwo Lande, po odzyskaniu córeczki, zapada się pod ziemię. Czy sprawa uprowadzenia może być powiązana z handlem dziećmi i nielegalnymi adopcjami na skalę międzynarodową? Policja prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa informatora… i znajduje kolejne zmasakrowane zwłoki. Jakie przekonujące dowody odkryje? Drugi odcinek „Na krawędzi 2” już od dzisiaj w IPLI. Premiera telewizyjna we wrześniu w Polsacie.

Inspektor Kamiński (Marek Bukowski)jest zatrzymany w areszcie śledczym pod zarzutem morderstwa informatora. Podwładni Kamińskiego, Andrzej (Przemysław Sadowski) i Tamara (Maja Hirsch) nie wierzy w winę Tomka. Są przekonani, że został wrobiony. Pytanie przez kogo? Ambitna inspektor Korcz (Kamilla Baar) nad podziw szybko uporała się ze sprawą porwania sześciomiesięcznego dziecka. Dlaczego wcześniej nie udało się to Kamińskiemu? Potocki (Jakub Wieczorek) odnajduje zwłoki kobiety w mieszkaniu hakera, który był informatorem. W mieszkaniu był również zniszczony komputer, z zaskakującymi informacjami. Lena odwiedza biologiczną matkę uprowadzonego noworodka. Joasia (Marta Juras) jednak nie przyznaje się do niego. Anka Sajno (Maria Niklińska) ponownie ucieka z domu. Komisarz Lena udaremnia próbę zamordowania młodej matki i odkrywa zamiary fikcyjnego małżeństwa Lande (Jacek Rozenek, Ilona Ostrowska).

Drugi odcinek “Na krawędzi 2″ już od dzisiaj w IPLI , kolejne będą udostępniane co tydzień. Premiera telewizyjna we wrześniu w Polsacie.