„Na krawędzi 2”: Już dzisiaj 2. odcinek wyłącznie w IPLI!

„Na krawędzi 2”: Już dzisiaj 2. odcinek wyłącznie w IPLI! Policja znajduje kolejne zmasakrowane zwłoki

Porwane dziecko zostaje odnalezione. Lena dostaje pochwałę. Małżeństwo Lande, po odzyskaniu córeczki, zapada się pod ziemię. Czy sprawa uprowadzenia może być powiązana z handlem dziećmi i nielegalnymi adopcjami na skalę międzynarodową? Policja prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa informatora… i znajduje kolejne zmasakrowane zwłoki. Jakie przekonujące dowody odkryje? Drugi odcinek „Na krawędzi 2” już od dzisiaj w IPLI. Premiera telewizyjna we wrześniu w Polsacie.

Inspektor Kamiński (Marek Bukowski)jest zatrzymany w areszcie śledczym pod zarzutem morderstwa informatora. Podwładni Kamińskiego, Andrzej (Przemysław Sadowski) i Tamara (Maja Hirsch) nie wierzy w winę Tomka. Są przekonani, że został wrobiony. Pytanie przez kogo? Ambitna inspektor Korcz (Kamilla Baar) nad podziw szybko uporała się ze sprawą porwania sześciomiesięcznego dziecka. Dlaczego wcześniej nie udało się to Kamińskiemu? Potocki (Jakub Wieczorek) odnajduje zwłoki kobiety w mieszkaniu hakera, który był informatorem. W mieszkaniu był również zniszczony komputer, z zaskakującymi informacjami. Lena odwiedza biologiczną matkę uprowadzonego noworodka. Joasia (Marta Juras) jednak nie przyznaje się do niego. Anka Sajno (Maria Niklińska) ponownie ucieka z domu. Komisarz Lena udaremnia próbę zamordowania młodej matki i odkrywa zamiary fikcyjnego małżeństwa Lande (Jacek Rozenek, Ilona Ostrowska).

Drugi odcinek „Na krawędzi 2” już od dzisiaj w IPLI , kolejne będą udostępniane co tydzień. Premiera telewizyjna we wrześniu w Polsacie.

22 odpowiedzi do “„Na krawędzi 2”: Już dzisiaj 2. odcinek wyłącznie w IPLI!”

 1. Nie wiecie co z tym pakietem za 9,90 na cały sezon? Bo chciałam wykupić, ale jest tylko opcja na 2 dni za prawie 5zł 🙁

 2. Oglądałam. Ale tak jak napisałam na recenzję skuszę się w granicach 3-4 odcinka. Muszę dobrze poznać nowe regiony i przekonać się do Kamili Baar.
  Na razie bez recenzji bggh.
  Kupiłam SEZON za 9,90zł. Czekam na potwierdzenie czy warto, bo jak na razie nie mam jeszcze kodu aktywującego i powiem szczerze, że zaczynam się martwić, czy ktoś nie zrobił ze mnie idiotki – na link za 9,90zł trafiłam przez komentarze z facebooka.
  O wszystkim napiszę niebawem. Na razie odświeżam pocztę…

 3. Adminko, i jak Ci idzie z nowymi odcinkami? Bo ja się też skusiłam na ten pakiet za 9,90 i jestem pod coraz większym wrażeniem poziomu 🙂
  No może Jędrula na dachu trochę naciągany i nadal czekam na Simlata, ale jest naprawdę dobrze!

 4. Ale mam newsa! W obsadzie pojawi się Natalia Avelon. Niemka polskiego pochodzenia znana z cudownej piosenki „Summer Wine” (duet z Ville Valo).

 5. A ja mam otwarte drzwi od Maminego pokoju i przed chwilą Oreiro śpiewała „Cambio dolor, porivere da…” 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *