13 września w „Hotelu 52” – WALKA SEZONU oraz bokserzy w ogniu pytań Mateusza Borka!

HOTEL 52 ODCINEK 67 / EMISJA 13.09.2012
GOŚCINNIE: Konrad Darocha, Michał Sękiewicz, Paweł Ferens oraz dziennikarze Polsat Sport: Mateusz Borek, Paweł Wójcik, Artur Łukaszewski, Paweł Mularczyk

W Hotelu 52 odbywa się konferencja prasowa przed walką bokserską Adama Kuliga (Michał Sękiewicz) i Rafała Małka (Konrad Darocha). W związku z tym cały personel hotelowy uwija się jak w ukropie. Pracy jest mnóstwo – poza tym Natalii (Laura Samojłowicz) zależy, aby jak najlepiej zorganizować event. W końcu od niedawna Hotel 52 znów stoi otworem dla gości i konkuruje z innymi hotelami. Profesjonalnie zorganizowana i przeprowadzona konferencja byłaby gwarantem jakości.

Adam Kulig cierpi na kontuzję barku, co utrzymuje w całkowitej tajemnicy. Nie może się o tym dowiedzieć jego przeciwnik. Przy aprobacie trenera nie chce wycofywać się z walki – położenie na deski Rafała Małka poprawi jego statystyki oraz pomoże zakwalifikować się do walk w Las Vegas. Mina zrzednie Adamowi, gdy dowie się, że jego brat Bartek (Paweł Ferens), z którym od roku jest w poważnym konflikcie, trenuje jego przeciwnika. Zapowiada się poważne starcie – na śmierć i życie… Rafał doskonale zna słabości i mocne strony brata, o czym oczywiście nie omieszka powiadomić Małka.
W odcinku pojawią się dziennikarze z Polsat Sport z Mateuszem Borkiem na czele. Wystąpią podczas konferencji prasowej. Będą zadawać pytania serialowym bokserom. Co ciekawe, Mateusz Borek podczas prób do scen służył realizatorom jako konsultant. Tłumaczył, jak przebiega konferencja przed walką bokserską, ważenie bokserów itd. Oprócz Mateusza Borka gościnnie wystąpili: Artur Łukaszewski, Paweł Mularczyk, Paweł Wójcik.

Stara miłość nie rdzewieje?
Natalia (Laura Samojłowicz) ma niemały orzech do zgryzienia. Nie wie, jak powinna postąpić w przypadku Beaty (Ada Fijał) – nowo zatrudnionej szefowej sali restauracyjnej. Z jednej strony Beata spodobała się jej na tyle, że chciałaby, aby u niej pracowała, z drugiej strony obawia się, że Iwona (Magdalena Cielecka) może być przeciwna codziennej styczności z byłą żoną Andrzeja (Marek Bukowski). Już wkrótce Hotel 52 będzie huczał od plotek. Na językach wszystkich będą Beata i Iwona. Personel hotelowy w napięciu będzie oczekiwał rozwoju wydarzeń – czy uczucie między Beatą a Andrzejem ożyje? Czy Iwona będzie zazdrosna?

Konflikty i starcia w Hotelu 52
Dochodzi do pierwszego starcia między Lucy (Lucyna Malec) a Beatą (Ada Fijał). Szefowa hause-keepingu czuje, że jej pozycja może być zagrożona. Beata nie tylko jest zaradna i przedsiębiorcza – w przeciwieństwie do Lucy wzbudza zaufanie i sympatię. Męska część personelu kuchennego wręcz ubóstwia nową pracownicę, czego nie można powiedzieć o Lucy, znanej z niewyparzonego języka i zamiłowania do intrygowania.

Fijał – kobieta po przejściach, Bukowski – mężczyzna z przeszłością
Między Beatą (Ada Fijał) a Andrzejem (Marek Bukowski) dochodzi do konfrontacji. Beata wyrzuca Wysockiemu, że przez niego przeszła piekło. Wypomina mu, jak została sama z długami, gdy Andrzej siedział w więzieniu. Były mąż nie będzie dłużny, polegnie jednak pod gradem kolejnych zarzutów. Beata jako jedyna trwała przy nim, gdy wszyscy jego znajomi odwrócili się od niego.

Miłość a tężyzna fizyczna
Marta (Magdalena Lamparska) taksuje krytycznie Kubę (Paweł Tomaszewski) – stwierdza, że musi koniecznie nabrać tężyzny fizycznej. Bo jak przeprowadzi ją przez próg?
Robert (Jakub Mazurek) gratuluje Marcie. Zdziwiony Kuba przysłuchuje się rozmowie i powoli dochodzi do niego, że gratulacje dotyczą… zaręczyn. Boy hotelowy jest lekko wstrząśnięty – przecież niczego jeszcze Marcie nie obiecywał ani nie prosił o rękę! Personel Hotelu 52 jest w euforycznym nastroju – wszyscy cieszą się szczęściem Marty. Z niecierpliwością czekają na huczne wesele.
Sara (Klaudia Halejcio) krytykuje Martę. Nie rozumie, po co komu ślub i wesele. Przyznaje się koleżance z recepcji, że na jej miejscu nie zaniżałaby swoich oczekiwań i nie wyszłaby za mąż ze strachu przez staropanieństwem. Czyżby nie wierzyła, że miłość między Martą a Kuba jest szczera i prawdziwa?

Igor nie daje znaków życia, Artur myśli o potomstwie
Igor (Kamil Kula) wciąż nie daje znaków życia. Z tego powodu Iwona (Magdalena Cielecka) coraz bardziej denerwuje się. Martwi się, że mogło wydarzyć się coś niepokojącego. Andrzej (Marek Bukowski) próbuje uspokoić żonę, ale bezskutecznie.
Andrzej spotyka się z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski). Hotel, w którym menedżerem jest Górski, świetnie prosperuje. Wysocki ma nadzieję, że znajdzie się dla niego praca. Okazuje się jednak, że Artur potrzebuje pomocy Andrzeja w znalezieniu większego mieszkania. Górskiemu marzy się domek poza Warszawą, w którym znalazłoby się sporo miejsca na niego, Natalii (Laura Samojłowicz) i… dzieci!

Emisja 2. odcinka szóstej serii „Hotelu 52” 13 września o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot. Polsat S.A.

4 odpowiedzi do “13 września w „Hotelu 52” – WALKA SEZONU oraz bokserzy w ogniu pytań Mateusza Borka!”

  1. A ja dopiero dziś skojarzyłam, że grająca Marzenę Aleksandra Popławska jest siostrą Magdaleny Popławskiej 😀

  2. Szczerze mówiąc, też o tym nie wiedziałam i po twoim wpisie poszperałam w internecie… Marzena z Hotelu 52, to rzeczywiście siostra Magdaleny, którą znacie chociażby z roli Agnieszki Kornatowskiej w serialu Usta usta, lub jako Elkę – byłą żonę Jerzego w „Przepisie na życie”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *