18 października w „Hotelu 52”: Joanna Koroniewska romansuje z księdzem + zdjęcia z odcinka

Natalia wybiera się na trasę koncertową, Maciej Musiał wraca do serialu!
ODCINEK 72 / EMISJA 18.10.2012

GOŚCINNIE: Joanna Koroniewska, Marcin Stec, Ewa Wencel, Lidia Bogaczówna, Zofia Czerwińska
W Hotelu 52 zjawia się Diana (Joanna Koroniewska) i Bartek (Marcin Stec). Już przy pierwszym spotkaniu wzbudzą mieszane uczucia. Na specjalną prośbę Bartka para dostanie dwa osobne pokoje.

Mimo że są ze sobą dwa lata i bardzo się kochają, Bartek waha się, czy powinien być z Dianą. Bartek umawia się w Hotelu 52 ze starszą panią Marzeną (Ewa Wencel), która – jak twierdzi – ma poważny problem, a pomóc jej może nikt inny jak Bartek. Kobieta przychodzi w asyście swoich koleżanek – Anny (Lidia Bogaczówna) i Krystyny (Zofia Czerwińska). Wkrótce okazuje się, że starsze panie przybyły do Hotelu 52, aby ratować Bartka przed wiecznym potępieniem. Bartek jest bowiem księdzem!

Natalia wybiera się na trasę koncertową – kosztem związku!
Natalia (Laura Samojłowicz) decyduje się na udział w trasie koncertowej. Ale najpierw, w każdej wolnej chwili, musi uczęszczać na próby. Zespół jest nią urzeczony. Tylko Natalia wciąż nie do końca dostrzega, że ma prawdziwy talent muzyczny. Próby po nocach spowodują, że Natalia będzie miała coraz mniej czasu dla Artura (Krzysztof Kwiatkowski). Górski powoli traci cierpliwość.

Powrót słynnego podpalacza – do serialu wraca Maciej Musiał
Natalię (Laura Samojłowicz) odwiedzają Łukasz (Maciej Musiał) wraz z rodzicami (Dorota Zięciowska i Leon Charewicz). Na widok „słynnego” nastolatka personel hotelowy dostaje gęsiej skórki – od razu przypominają im się tragiczne wydarzenia autorstwa Łukasza. Kuba ledwo panuje nad emocjami – najchętniej rozmówiłby się z Łukaszem na osobności. W końcu o mały włos przez nieostrożność chłopaka Marta (Magdalena Lamparska) mogłaby stracić życie. Rodzice Łukasza postanowili, że nastolatek powinien odpracować za darmo przez pewien czas swój czyn – od Lipskiej zależy jaki charakter prac będzie wykonywał. Tymczasem Natalia dowiaduje się, że na zmywaku brakuje rąk do pomocy. Natychmiast postanawia zatrudnić do pracy na tym stanowisku Łukasza. Chłopak nie zdaje sobie sprawy, że za sprawą Leszka (Jakub Wieczorek) i Żeni (Sławomir Zapała) będzie miał małe „piekiełko” na ziemi…

Robert spotyka się z inną kobietą, Beata jest zazdrosna
Beata (Ada Fijał) razem z Leszkiem (Jakub Wieczorek) wprowadza w życie swój projekt – menu cateringowe. Jest ostatnio mocno zapracowana, na co narzeka – oczywiście nie wprost – Robert (Jakub Mazurek). Ostatnio nie było okazji, aby porozmawiać przy kawie. Beata sama wychodzi z inicjatywą, jednak barman umówił się już z sąsiadką. Dla szefowej sali informacja ta będzie jak policzek…

Kolejny kryzys w związku – Marta jest zawiedziona Kubą
Marta (Magdalena Lamparska) wybucha płaczem na widok pierścionka zaręczynowego, który pokazał jej gość hotelowy. Sara (Klaudia Halejcio) nakłania do zwierzeń koleżankę. Okazuje się, że recepcjonistka jest zawiedziona narzeczonym (Paweł Tomaszewski) – Jak Kuba wyniósł Martę z tego dymu, to pomyślała, że to jej rycerz – mówi Magda Lamparska. – I że z nim będzie romantycznie jak w bajce… No, niestety. Bajka się sfilcowała.

Lucyna Malec flirtuje z młodszym?

Lucy (Lucyna Malec) wyraża się niepochlebnie o Sarze (Klaudia Halejcio) przy Tomaszu (Filip Bobek). Uważa, że recepcjonistka jest za ładna i że przez to źle jej z oczu patrzy. Wypytuje konsjerża, czy przypadkiem Sara mu się nie naprzykrzała. Węszy kolejną intrygę.

Emisja 7. odcinka 6. serii „Hotelu 52” 18 października o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot. Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *