22 listopada w „Hotelu 52”: Świat mody i Rafał Maćkowiak [zdjęcia]

ODCINEK 77 / EMISJA 22.11.2012
GOŚCINNIE: Ewa Kaim, Marysia Pawłowska, Rafał Maćkowiak, Radosław Pazura, Maciej Robakiewicz i Michał Piela

Sara i Tomasz randkują…
Sara (Klaudia Halejcio) od rana jest cała w skowronkach. Marta (Magdalena Lamparska) uważa, że to z powodu kolejnej randki koleżanki z Tomaszem (Filip Bobek). Recepcjonistka wszystkiemu zaprzecza.


Widać jednak, że cieszy się z zacieśniającej się znajomości z przystojnym konsjerżem.
Podczas kolejnego spotkania Sara i Tomasz wspominają swoje nieudane związki. Wciąż nie potrafią zapomnieć o bolesnej przeszłości.

Niestety przewrotny los znów daje o sobie znać. Podczas rozmowy z Lucy (Lucyna Malec) konsjerż przypadkiem zdradza, że Sara ma za sobą nieudany związek z żonatym mężczyzną. Szefowa house-keepingu tylko na to czekała. Wreszcie ma asa w rękawie przeciwko Sarze, którą darzy szczególną niechęcią. Przy nadarzającej się okazji wytyka recepcjonistce, że poluje na żonatych mężczyzn. Sara wścieknie się nie na żarty. Poczuje się zdradzona przez Tomasza, któremu w sekrecie wyznała niewesoła historię swojego poprzedniego związku.

Rafał Maćkowiak projektantem bielizny
W Hotelu 52 zjawiają się Lilka (Ewa Kaim), właścicielka agencji modelek, oraz jej asystentka, a zarazem pasierbica Asia (Maria Pawłowska). Właśnie tutaj będą przygotować się do pokazu bielizny słynnego projektanta Makarego Wolskiego (Rafał Maćkowiak).
Liliana i Asia nie znoszą się. Nie odmówią sobie okazji, aby dogryźć jedna drugiej. Aśka odkryje w komórce Lilki SMS-y od Makarego nie pozostawiające złudzeń. Postanowi jak najszybciej rozmówić się ze znienawidzoną macochą. Okaże się, że pozory mogą zmylić…

Natalia chce zatrudnić nowego menedżera
Natalia (Laura Samojłowicz) zaprasza Artura (Krzysztof Kwiatkowski) na śniadanie w restauracji. Górski podejrzewa, że ukochana ma mu coś ważnego do zakomunikowania. I nie myli się. Natalia chce, aby Artur wrócił do Hotelu 52 jako menedżer. Jest w stanie zaoferować mu znacznie lepszą pensję, niż obecnie dostaje. Uważa, że powrót Artura do Hotelu 52 dobrze wpłynąłby na ich związek. Natalia mogłaby z powodzeniem dzielić czas na związek i pasję, czyli śpiewanie. Artur waha się. W końcu posadę menedżera sprawuje Iwona (Magda Cielecka). Mimo swojej nieobecności wciąż pracuje w Hotelu 52.

Kolejne zaręczyny w Hotelu 52
Artur (Krzysztof Kwiatkowski) prosi Roberta (Jakub Mazurek) o przysługę. Chce zwołać jednego dnia cały personel hotelowy. Zamierza zorganizować dla Natalii (Laura Samojłowicz)… niezapomniane zaręczyny.

Gabriel Piotrowski zainteresowany światem mody
Kajtek (Gabriel Piotrowski) na dobre zadomowił się w rezerwie hotelowej. Mieszka i stołuje się na koszt Natalii (Laura Samojłowicz). Wciąż boryka się z problemami finansowymi. Ma nadzieję, że uda mu się zahaczyć przy pokazie. Postanawia zbliżyć się do Makarego (Rafał Maćkowiak) i wykorzystać szansę.

Maciej Musiał na dobre zadomowił się w hotelowej kuchni
Coraz głośniej robi się na temat talentu kulinarnego Łukasza (Maciej Musiał). Ma nawet swojego wiernego fana. Okazuje się, że klient posiada pewne plany wobec Łukasza… Maciej Robakiewicz i Michał Piela będą namawiać Łukasza, aby odszedł z Hotelu 52.

Ada Fijał przyłapana na miłosnym uścisku
Beata (Ada Fijał) ignoruje Roberta (Jakub Mazurek). Z kolei barman szuka z nią kontaktu. Szefowa sali nie zamierza angażować się w znajomość z Robertem. Nie tak dawno przecież odrzucił ją i jej uczucia. Nie ma zamiaru w żaden sposób się narzucać. Mimo tego piękna szefowa sali odwiedza kolegę z pracy u niego w mieszkaniu. Przynosi ze sobą gruzińskie wino. – Ponoć sprzyja rozmowom – mówi z uśmiechem Ada Fijał. Ale czy tylko rozmowom?

Czy Natalia chce sprzedać Hotel 52?
Lucy (Lucyna Malec) szerzy plotki, że Natalia (Laura Samojłowicz) chce sprzedać hotel. Wśród personelu panuje popłoch. Nikt nie jest przygotowany na taki obrót spraw. Lucy radzi, aby zacząć rozglądać się za inna pracą. Ostrzega przy tym, że z racji kryzysu na rynku pracy sprawa przedstawia się dosyć dramatycznie. Marta (Magdalena Lamparska) jest zrozpaczona. Zwolnienie wiązałoby się z poważnymi problemami finansowymi.

Emisja 12. odcinka 6. serii „Hotelu 52” 22 listopada o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *