25 października w „Hotelu 52”: Piotr Szwedes w stroju króliczka, Maciej Musiał rzuca talerzami, Klaudia Halejcio flirtuje z Filipem Bobkiem

ODCINEK 73 / EMISJA 25.10.2012
GOŚCINNIE: Piotr Szwedes, Anna Kerth, Aleksander Mikołajczak

Kuba nie zamierza się oświadczać
Marta (Magdalena Lamparska) czuje się niepocieszona. Kuba (Paweł Tomaszewski) nie spieszy się z oświadczynami – co więcej nie uważa, aby były one konieczne. Skoro kocha Martę, czego trzeba chcieć więcej? Recepcjonistka z kolei milczy jak grób – nie zamierza Kubie nic sugerować. Wychodzi z założenia, że lepsze żadne oświadczenia niż wymuszone.

Słodka zemsta i Piotr Szwedes w stroju króliczka
W Hotelu 52 pojawia się 50-letni Wiktor Rowicki (Piotr Szwedes). Od lat jeździ on po Europie, oceniając hotele. Prowadzi bloga, w którym opisuje swoje doświadczenia hotelarskie. Wszystkie wydawnictwa w kraju bazują na jego opiniach. Personel Hotelu 52 zostaje postawiony w stan całkowitej gotowości. Każdy chce wypaść najlepiej przed „Neronem”.
W tym samym czasie w Hotelu 52 czekuje się Alicja (Anna Kerth). Przysiada się w restauracji hotelowej do Wiktora. Podaje się za miłośniczkę jego bloga. Wyraźnie go kokietuje. W rzeczywistości to córka Janusza (Aleksander Mikołajczak), właściciela pensjonatu, który po krzywdzącej opinii Rowickiego splajtował. Przynajmniej tak uważa Alicja. Teraz szykuje słodką zemstę. Nie wie jednak, że jej ojciec ukrywa przed nią pewną tajemnicę…

Miłość czy pasja? A może pasja i nowy chłopak?
Natalia (Laura Samojłowicz) przeżywa kryzys wewnętrzny. Dostrzega, że rozwijanie pasji odbywa się kosztem jej związku. Coraz rzadziej widuje się z Arturem (Krzysztof Kwiatkowski). Dlatego Lipska próbuje udobruchać chłopaka, przygotowując kolację przy świecach. Górski jest zły na Natalię, ponieważ ta nie skonsultowała z nim swojej decyzji – postanowiła wybrać się z zespołem Kajtka (Gabriel Piotrowski) na tourne po Polsce. – To taki mały tour po klubach na prowincji, sponsorowany przez firmę piwowarską – mówi Laura Samojłowicz. -Najpierw tańczy Kajtek z zespołem, a potem gramy, dopóki będą chcieli słuchać.
Aby przygotować się do wyjazdu Natalia musi jeszcze intensywniej uczęszczać na próby zespołu. A to oznacza, że wieczory i noce będzie miała wyjątkowo zajęte… Czy Artur w końcu okaże wyrozumiałość?
Kajtek pociesza Natalię. Uważa, że powinna realizować swoje marzenia, a nie spełniać wolę nieżyjącego ojca (Zbigniew Stryj). Zarówno prowadzenie hotelu, jak i malarstwo było narzucone przez Lipskiego. Natalii udało się wreszcie odkryć pasję, która jest jej. Zresztą ma dar – niesamowity głos, a tego nie powinna zaprzepaścić.

Iskrzy między Klaudią Halejcio a Filipem Bobkiem!
Marta (Magdalena Lamparska) zauważa, że w na pozór chłodnej i wręcz bojowej postawie Tomasza (Filip Bobek) względem Sary (Klaudia Halejcio) jest coś „więcej”. Twierdzi, że w tym przypadku prawdziwe jest powiedzenie, że „kto się czubi, ten się lubi”. Sara nie dopuszcza do siebie podobnych myśli. Ale czy na pewno? Ona także czuje podskórnie, że między nią a Tomaszem iskrzy…
Tymczasem Tomasz podpytuje o Sarę Roberta (Jakub Mazurek). Jest zaintrygowany opinią Lucy (Lucyna Malec), która twierdzi, że recepcjonistka po uszy zakochała się w konsjerżu. Tomasz mimochodem przyznaje, że kilka lat temu został zraniony przez kobietę. Rana była na tyle głęboka, że do tej pory trzyma się z dala od płci pięknej.

Nie taki diabeł straszny…
Łukasz (Maciej Musiał) ma dosyć ciągłych niewybrednych uwag i aluzji dotyczących pożaru, które wygłaszają Leszek (Jakub Wieczorek) i Żenia (Sławomir Zapała). W obecności Beaty (Ada Fijał)na znak protestu rzuca talerzami, obraca się na pięcie i wychodzi bez słowa. Szefowa sali niezrażona postawą nastolatka postanawia na spokojnie z nim porozmawiać. Odkrywa, że chłopaka naprawdę da się lubić. Trzeba tylko wiedzieć, jak do niego dotrzeć. Zauważy także, że to, jak się zachowuje, jest wynikiem nieodpowiedniego wychowania przez bogatych, lecz wiecznie zajętych rodziców.

Czy Andrzej wyemigruje z kraju?
Andrzej (Marek Bukowski) dowiaduje się przez telefon, że Iwona (Magda Cielecka) postanowiła przedłużyć pobyt w Niemczech. Wciąż czuje się potrzebna Igorowi (Kamil Kula). Wysocki jest zły. Ma dosyć życia na odległość.
Natalia (Laura Samojłowicz) proponuje Andrzejowi zastępstwo za Iwonę – na czas nieobecności menedżerki miałby przejąć jej obowiązki. Wysocki dochodzi do wniosku, że musi walczyć o swoje szczęście. Dlatego postanawia pojechać do Niemiec, aby wesprzeć syna i zobaczyć się z Iwoną. Na Natalii decyzja Andrzeja wywrze spore wrażenie. Sama zacznie się zastanawiać nad swoim życiem i życiowymi wyborami.

Emisja 8. odcinka 6. serii „Hotelu 52” 25 października o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot.Polsat S.A.

4 odpowiedzi do “25 października w „Hotelu 52”: Piotr Szwedes w stroju króliczka, Maciej Musiał rzuca talerzami, Klaudia Halejcio flirtuje z Filipem Bobkiem”

  1. Adminko, może zaczniemy podawać propozycje do sondy „Najbardziej denerwująca postać w serialu”, bo ten Kajtek dogania Zytę i konsjerża Marcina 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *