29 listopada wyemitowany zostanie finałowy odcinek 6. sezonu “Hotelu 52″. Twórcy produkcji chcą zakończyć ten sezon z wielkim hukiem, dlatego ostatni epizod pełen będzie emocjonujących wydarzeń. Co zobaczymy? Niespodziewanie w hotelu zjawi się dawny ukochany Sary. Czy recepcjonistka da szansę starej miłości? Andrzej z Iwoną chcą przenieść się nad morze, Łukasz zamierza zostać w Warszawie, a Artur przygotowuje niespodziankę dla Natalii. Czy w końcu poprosi ją o rękę?


Robert Gonera zaleca się do recepcjonistki

W Hotelu 52 pojawia się Hubert Perski (Robert Gonera). Na jego widok Sara (Klaudia Halejcio) natychmiast chowa się pod ladą, mimo tego Hubert dostrzega ją. Jak się okazuje, to znajomy recepcjonistki z przeszłości – a nawet ktoś więcej… To przez Huberta Sara wyprowadziła się z rodzinnego miasta. Kilka lat temu pracowała w jego biurze podróży. Wdała się z nim w romans, wabiona obietnicą, że Hubert ożeni się z nią. Niestety, piękne marzenia o wspólnym życiu u boku ukochanego mężczyzny szybko rozwiały się. Rodziców Sary odwiedziła żona Huberta z prośbą, aby zrobili porządek z córką, która wdaje się w romanse z żonatymi. Tomasz (Filip Bobek) bacznie obserwuje Huberta. Podskórnie czuje, że to jego rywal. Ostatecznie nie wytrzymuje z nadmiaru wrażeń, przez co dochodzi do rękoczynów…

Czy Sara da szansę starej miłości?
Sara po usilnych namowach zgadza się porozmawiać z Hubertem. Perski zarzeka się, że nadal ją kocha i chce z nią być. Niedawno rozwiódł się z żoną, która – gdy odkryła jego zdradę – szantażowała go, wmawiając, że jest ciężko chora. Gdy wyszło na jaw kłamstwo, Hubert postanowił się z nią rozstać. Sara, słysząc tę wersję wydarzeń, zaczyna się wahać. Nie wie, co myśleć i najważniejsze – co czuć.

Marek Bukowski żegna się z serialem?
Niespodziewanie w Hotelu 52 zjawia się Andrzej (Marek Bukowski). Przywozi ze sobą dosyć sensacyjne wieści – razem z Iwoną (Magda Cielecka) zamierza przenieść się nad morze, aby tam otworzyć mały pensjonat. Natalii (Laura Samojłowicz) szkoda tracić tak dobrego pracownika, jakim jest Szwed, cieszy się jednak podobnym obrotem spraw. W ten sposób Artur (Krzysztof Kwiatkowski) spokojnie mógłby przejąć dowodzenie w Hotelu 52. Ale czy Górski widzi siebie na tym stanowisku w tym miejscu?

Czy Łukasz opuści Hotel 52?
Bez zapowiedzi w Hotelu 52 pojawiają się rodzice Łukasza (Maciej Musiał). Zaskoczeni odkryją, że ich syn ze zmywaka awansował na stanowisko pomocnika kucharza, co więcej – można zamówić z karty potrawy jego autorstwa. Daniszowie (Dorota Zięciowska i Leon Charewicz) obwieszczają synowi, że zabierają go do domu. Najwyższy czas, aby zaczął przygotowywać się na studia prawnicze. Łukasz zapowiada, że zamierza zostać w Warszawie.

Do tanga trzeba dwojga?
Sara (Klaudia Halejcio), stojąc przy recepcji, ćwiczy układ choreograficzny. Dołącza do niej Marta (Magdalena Lamparska). Kilka godzin później ten sam układ na ulicy ćwiczą Lucy (Lucyna Malec) i Jola (Magda Stużyńska-Brauer). Asystuje im Kajtek (Gabriel Piotrowski). To on nauczył wszystkich kilku kroków, a wszystko za sprawą Artura (Krzysztof Kwiatkowski). Górski przygotował niespodziankę dla Natalii (Laura Samojłowicz). Czy w końcu poprosi ją o rękę? Co ciekawe, Beata (Ada Fijał) i Robert (Jakub Mazurek) także powtarzają wyuczone ruchy, przy okazji jawnie flirtując… Uczucie między szefową sali a barmanem nabiera konkretnych kształtów. Para spędza ze sobą coraz więcej czasu. Beata czuje, że w końcu uwolniła się od natrętnych myśli o Andrzeju (Marek Bukowski). Dla Roberta jednak sprawy dzieją się zbyt szybko…

Emisja finałowego, 13. odcinka z 6. serii “Hotelu 52″ 29 listopada o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.