29 odpowiedzi do “2XL – fani proszą o kontynuację”

 1. Serial faktycznie był niezły. Świetne kreacje Jungowskiej i Sadowskiego, a także Romanowskiej bawiły widza. Przerysowane, ale dobrze opakowane. Szkoda, ale nie wiem, czy to coś da…

 2. Wkońcu jakiś normalny zabawny serial z super aktorami.Normalne kobiety,a nie jakieś tam cizie sztuczne malowane i kościotrupy.Nie możecie z niego zrezygnować!!! Tak mnie on wciągnął jak żaden inny do tej pory.Zawsze odliczam czas do czwartku i z niecierpliwością oczekiwałam na godz 22.00.Ja czekam na rozwinięcie wątku Agatki i Roberta i dalsze losy Laury i ich przyjaciół!!! Nie możecie zrezygnować z 2XL.To,że był nadawany w czwartki tylko-raz w tygodniu to jeszcze zostało nagrane tylko 13 odcinków Ja osobiście nie przepadam za Przyjaciółkami.To nie koniec świata Oglądam,ale mnie żaden serial nie wciągnął tak jak 2XL. <3

 3. Serial zabawny i na luzie. Świetna obsada. Ciekawe wątki i dużo pozytywnej energii. Zdecydowanie chce dalszych losów bohaterów serialu 2XL . Serial był super i dołączam się z prośbą o jego kontynuację.

 4. 2XL SUPER SERIAL ! Bardzo szkoda. Niewiele jest fajnych seriali a jak już się jakiś pojawi, to zaraz go zdejmują. Nie oglądam tych nudnych naciąganych tasiemców, ciągnących się latami. Bardzo żałuję, bo czekałam na wznowienie wiosną. Mam nadzieję, że ktoś weżmie sobie do serca opinie widzów i zostanie wznowiony i powstanie 2 sezon na jesień!!!! Dołączam się do grona fanów i Chcę kontynuacji serialu 2XL.

 5. Ja również żądam nagrania 2serii 2XL!!!!!!!!! Uwielbiam ten serial.Jest o normalnych naturalnych kobietach.Wkońcu coś nowego :-)A nie tak jak większość o kościotrupach i na jedno kopyto nagrane!!!!! Czekam na 2 sezon 2XL 🙂

 6. Ja też się podpisuje i bardzo prosze o jak najszybsze nakręcenie 2sezonu 2XL.Ja co tydzień oglądałam z rodzicami ten serial.Mnie jak i moim rodzicom przypadł do gustu,jak żaden inny do tej pory.Bardzo uwielbiamy ten serial i kochamy aktorów grających bo są zabawni z ogromnym poczuciem humoru,nie są sztuczni jak większość aktorów w innych serialach,Dziewczyny są naturale,puszyste,a zarazem urocze ;-)I przede wszystkim mimo swojej nadwagi mają pozytywne podejście do życia i potrafią się bawić.Mają świetne dowcipy i teksty,które zwalają nas z nóg Pokazują obraz prawdziwych przyjaciół,którzy są w dobrych jak i w złych chwilach razem.Mogłabym tak pisać w nieskonczoność o serialu 2XL w samych pozytywnych zdaniach Do tego wkręcił nas wątek Agaty i Roberta,który warto byłoby rozwinąć.Czy wkońcu ich przyjażn przerodzi się w miłość i czy zrozumieją,że są dla siebie stworzeni i będą razem.Dodam też,że wątek rozwieszonych zdjęć z sesji Agaty przez Alka z laboratorium też nie zostanie zakończony,jak i wątek utraty pracy przez Laure przez kobiete,która zapadła w śpiączke od leków odchudzających.Przecież Laura dała Agacie do zbadania ten lek.Zostanie dużo wątków z scen niezakończonych.BARDZO BARDZO PROSIMY O KONTYNUACJE SERIALU 2XL.WRĘCZ BŁAGAMY PANIĄ NINE.Pozdrawiam gorąco wszystkich fanów serialu 2XL i apeluje walczmy o powrót naszego ulubionego serialu .

 7. Jest nas już ponad 500 osób i nadal nic? Mogli chociaż dokończyć wątki a nie tak porzucić wszystko.

 8. Visant nie martw się 🙂 Polsat naprawdę stara się sprostać wymaganiom widowni – patrz Na Krawędzi chociażby. Musicie postarać się o kilkaset, a nawet kilka tysięcy osób więcej na facebooku – zerknij na konto Na krawędzi. Polsat czyta i reaguje ale 500 osób to odrobinę za mało. Ja bym wolała nowy serial z tymi samymi aktorami ale z nowym scenariuszem. To chyba jedyna stacja, która słucha fanów i dzięki nim powstają nowe odcinki seriali, chociaż nie mają wybitnej oglądalności 🙂

 9. Ja nie chce nowego serialu z takimi samymi aktorami!!! Ja chce oglądać serial 2XL z tymi aktorami co byli i z tym samym scenariuszem!!! Ja chce 2 sezon 2XL!!!!

 10. Admin profil na fb Chcemy 2 sezon na Krawędzi ma 688 fanów,a nie jak piszesz kilkaset lub kilka tysięcy!!! co ty piszesz???

 11. Widać ewidentnie że osoba prowadząca stronę na fb wcale nie stara się i nie robi nic by była kontynuacja 2 XL!!!!!

 12. Serial 2XL jest super serialem.Wkońcu coś nowego.Nie widze potrzeby zmiany scenariusza Adminie! Aktorzy i scenariusz rewelacyjny więc proszę żeby Polsat,Nas fanów wysłuchał i nagrał 2 serie odcinków ”2XL”.

 13. serial 2XL najlepszy jaki dotąd widziałam!! ewidentnie ktoś próbuję wpłynąć negatywnie na opinie na temat serialu.

 14. Magdalena – ja nie prowadzę strony na facebooku na temat II sezonu 2XL. Musisz napisać do jej admina 🙂 lub tak jak pisze zdzisiek do produkcji. Pozdrawiam

 15. Adminie z tego co wiem to były pisane wiadomosci do Admina który prowadzi strone na facebooku Chcemy kontynuacji serialu 2XL. Zero reakcji!!!! Jestem oburzony faktem jak nas wszyscy zbywają!!!!

 16. Nie zapominajcie, że oficjalne fanpage seriali prowadzą najczęściej ludzie zatrudnieni przez produkcję, więc wniosek nasuwa się sam, do kogo wypada napisać petycję o kontynuację serialu.

 17. do Akson Studio pisało kilka osób.Odpisali,że jeśli telewizja Polsat zleci im nakręcenie 2 serii odcinków to odrazu wezmą się za robotę,ale Polsat musi im to zlecić.

 18. Musi być 2 sezon 2XL !!!! To jest świństwo nagrać super serial który się zaczął rozkręcać i nagle przerwać w najmniej oczekiwanych momentach!!! Kurcze ludzie nagrajcie 2 serie odcinków!!!

 19. Żądam nagrania 2 sezonu mojego ulubionego serialu 2XL!! Musi być kontynuacja!!! Nie możecie zakończyć po jednym sezonie serialu który właśnie zaczął się rozkręcać pod koniec!!! Czekam z utęsknieniem i niecierpliwością na kontynuacje tego wspaniałego serialu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *