„2XL”: Robert kolejny raz zaskakuje Agatę – zdjęcia

„2XL”: Robert kolejny raz zaskakuje Agatę, a matka Agaty próbuje nawiązać kontakt z córką
Robert (Piotr Stramowski) zabiera Agatę (Elżbieta Romanowska) na lunch na trawce. Wszystko przygotował – koc, sałatki w pojemnikach, jednorazowe sztućce. Dec jest pod wrażeniem. Dawno już żaden mężczyzna – nie licząc oczywiście Jurka (Marek Kaliszuk) – nie zadbał o nią tak bardzo.


Do Agaty dzwoni… jej matka. Dec nie odbiera. Nie spodziewa się usłyszeć niczego dobrego. Z matką nie rozmawiała od momentu, gdy ojciec wyrzekł się Agaty i wyrzucił ją z domu. Dec ma żal do matki, że przez te wszystkie lata nie kontaktowała się z córką. W końcu Agata nie wytrzymuje i gdy jej matka, Maria (Małgorzata Zajączkowska) dzwoni do niej kolejny raz, postanawia odebrać rozmowę. Dowiaduje się, że jej ojciec leży po zawale w szpitalu. Jego stan jest ciężki. Matka prosi córkę, aby natychmiast przyjechała do rodzinnego Kwidzyna. Byłaby to okazja do pojednania. Agata ani myśli pierwsza wyciągać rękę. To nie ona wyparła się rodzonego ojca. Sprawa z ojcem ciąży Agacie. Z pewnymi oporami Dec wyjawia przyjaciołom powód spadku nastroju.
Bożena (Ewa Kaim) i Jurek (Marek Kaliszuk) próbują pocieszyć Agatę, jednak żadne słowa nie są w stanie podnieść na duchu zgnębioną laborantkę.

Emisja 7. odcinka „2XL” już dzisiaj, 17 października o godz. 22.00 w Telewizji POLSAT! Zapraszamy do oglądania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *