3 listopada „Hotel 52” odwiedzi Kaja Paschalska oraz Rafał Zawierucha

Do Hotelu 52 przychodzi Bożena (Kaja Paschalska) z synem Antkiem. Chłopiec pisze wypracowanie szkolne o swoim wujku – Jakubie Gwieździe (Paweł Tomaszewski) – który jest…menadżerem hotelu. Jak się okazuje, Kuba tak przedstawił się swojej koleżance z kursów maturalnych. W Hotelu 52 zjawia się również Łukasz Paprotka (Rafał Zawierucha) – coach, który został wynajęty, rzekomo, przez Kosińskiego (Lech Mackiewicz), aby pomóc managmentowi hotelu naprawić relacje z pracownikami.


De facto to Michał (Rafał Królikowski) w tajemnicy zatrudnił Paprotkę, aby kontrolować pracę Iwony (Magdalena Cielecka).
Tymczasem Iwona i Michał dowiadują się o zwolnieniu Artura (Artur Kwiatkowski) od Kai (Marieta Żukowska). Iwona jest zła na Natalię. Igor (Kamil Kula) odbiera z lotniska wracającą z Francji, Julkę (Justyna Wasilewska). Przeprowadza z nią szczerą rozmowę, podczas której informuje dziewczynę, że spotyka się z kimś i muszą się rozstać. Julka jest załamana. Igor rozmawia z Marzeną (Aleksandra Popławska) o swoich uczuciach, mówi jej, że zerwał z Julką. Do Marzeny dociera fakt, że sytuacja wymknęła się spod kontroli. Aśka (Monika Mrozowska) postanawia ujawnić przed Arturem swoje prawdziwe uczucie do niego. Artur nie chce jednak zmieniać przyjacielskiego układu między nimi. Aśka czuje się upokorzona.

fot.Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *