5 nowych seriali CW – opisy, zwiastuny i zdjęcia

Stacja znana jest z takich hitów jak „Pamiętniki wampirów” czy „Plotkara”. Czy którykolwiek z seriali opisanych powyżej ma szansę odnieść sukces, albo doczekać drugiego sezonu?
Przekonamy się już we wrześniu.

„Emily Owens, M.D.”

Premiera we wtorkowe wieczory. W roli głównej Mamie Gummer (córka Meryl Streep, którą pamiętamy z serialu Off the Map, gdzie również wcielała się w lekarkę). Emily niedawno zakończyła szkołę medyczną i rozpoczyna pracę w szpitalu. Ku zdumieniu dziewczyny okazuje się, że zwyczaje, które panują w szpitalu przypominają te, które pamięta z liceum.
W pozostałych rolach: Justin Hartley jako Will, Michael Rady jako Micah, Aja Naomi King jako Cassandra, Kelly McCreary jako Tyra oraz Necar Zadegan jako Gina.

[exp link=”http://www.youtube.com/v/9BJCV1MNvUs?version=3&hl=pl_PL” swf=”yes”]

„Beauty and the Beast”

Remake starego serialu. Catherine (znana ze Smallville Kristen Kreuk) to detektyw, pracująca w NY. Cały czas pamięta o morderstwie swojej mamy, które wydarzyło się 9 lat wcześniej. Napastników zabiła tajemnicza „bestia”, dzięki której udało jej się przeżyć.
Pani detektyw dociera do wybawiciela, który okazuje się być eksperymentem wojskowym. W roli Vincenta „bestii” – Jay Ryan.

„Arrow”

Oparty na komiksach serial o superbohaterze – Zielonej Strzale.
Miliarder Olivier Queen (Stephen Amell) wraca po pięciu latach spędzonych na niebezpiecznej, chińskiej wyspie i jako superbohater z łukiem chce zmieniać świat.

Dwa seriale, które będą mieć emisję w styczniu 2012.
„The Carrie Diaries”.

Opowieść o Carrie Bradshaw i jej dorastaniu w latach 80-tych na Manhattanie. Poznamy historię powstawania znajomości, które pamiętamy z Seksu w wielkim mieście. W tytułowej roli Anna Sophia Robb.

„Cult”

Znany z Pamiętników wampirów Matt Davis tym razem wcieli się w blogera i dziennikarza, który stara się rozwiązać zagadkę tajemniczych zaginięć ludzi związanych z programem telewizyjnym „Cult”. Asystować mu będzie Skye (Jessica Lucas) asystentka producenta serialu.

Jedna odpowiedź do “5 nowych seriali CW – opisy, zwiastuny i zdjęcia”

  1. Kocham „Seks w Wielkim mieście”, ale „Pamiętniki Carrie” wyglądają na trochę mniej „ugrzecznioną” wersję „Jane by Design”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *