6 sezon Kości od 3 kwietnia

Oczywiście w telewizji Polsat. Fani będą mieć podwójną ucztę, ponieważ w niedzielę zostaną nadane dwa odcinki (od 21:00).
Minęło siedem miesięcy od wzruszającego rozstania na lotnisku. Z całej grupy najwyższej klasy ekspertów, których talenty i intelekt podziwialiśmy w poprzedniej, 5. serii tego serialu, w Waszyngtonie pozostała tylko dr Camille Saroyan (Tamara Taylor).

Wraz z wyjazdem dr Brennan na wykopaliska do Indonezji i agenta Bootha na misję do Afganistanu drużyna praktycznie przestała istnieć. Cam pracuje teraz jako federalny lekarz sądowy i sama nie może sobie poradzić z rozwiązaniem zagadki, jaką kryje szkielet małego dziecka. Czy to szczątki porwanego chłopca, jak sugerują media? A może jeszcze inna zaskakująca historia? Jej reputacja zawodowa jest zagrożona. Cam pilnie potrzebuje wsparcia przyjaciół i drużyna stawia się w komplecie.

Czy współpraca Brennan i Bootha nadal będzie układała się tak pomyślnie (jak w poprzednim sezonie), pomimo iż on znalazł szczęście u boku innej? Czy widzowie zaakceptują nową dziewczynę przystojnego agenta FBI? Prywatne życie pozostałych bohaterów tego serialu zapowiada się równie interesująco. Czy drugi kluczowy wątek tej serii – ciąża Angeli rozwinie się pomyślnie? Każdy odcinek „Kości” to nowa, interesująca zagadka – wyzwanie intelektualne także dla widzów. Ale chętnie śledzimy też osobiste losy członków tej drużyny. Pamiętamy, że ten serial powstał z inspiracji prawdziwym życiem popularnej pisarki amerykańskiej i kryminolog-antropolog, Kathy Reichs i na kanwie jej bestsellerowych powieści.

Pomysłodawcą „Kości” i jednym z producentów wykonawczych jest Hart Hanson (twórca również takich popularnych produkcji serialowych, jak: „Joan z Arkadii” czy „Potyczki Amy”). Przy produkcji tego serialu współpracuje z nim dwóch wytrawnych hollywoodzkich producentów filmowych i telewizyjnych: Barry Josephson („Bardzo Dziki Zachód”, „Ostatni skaut”), Stephen Nathan i Ian Toynton. Warto również dodać, że melodię przewodnią do „Kości” skomponował amerykański duet The Crystal Method – mistrzowie brzmień tanecznych i klubowych. Serial „Bones” produkują Far Field Productions i Josephson Entertainment we współpracy z Twentieth Century Fox Television.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *