8 listopada w „Hotelu 52”: Marek Bukowski topi smutki w alkoholu [zdjęcia z odcinka]

ODCINEK 75 / EMISJA 8.11.2012
GOŚCINNIE: Marcin Przybylski, Szymon Budzyk, Konrad Marszałek, Ireneusz Kozioł

Maciej Musiał awansuje ze zmywaka na asystenta
Za wstawiennictwem Beaty (Ada Fijał) Łukasz (Maciej Musiał) awansuje ze zmywaka na stanowisko pomocnika kucharza. Teraz ma szansę podszkolić się i rozwijać talent kulinarny. Zanim jednak to nastąpi, musi znosić ciągłe reprymendy szefa kuchni.

Gotowanie na ekranie
W Hotelu 52 zjawia się Vicent Kozłowski (Marcin Przybylski). W restauracji hotelowej ma być realizowany jego program kulinarny „Gotowanie jest jak seks”. Okazuje się, że jest to stary znajomy szefa kuchni, Leszka (Jakub Wieczorek). Od dawna nie mieli ze sobą kontaktu. Mimo upływu lat Leszek chowa urazę do Vincenta i ani myśli wyciągać ręki na zgodę. Chęć odwetu spowoduje, że zrobi wszystko, aby przeszkodzić w nagraniu programu. Tym samym ściągnie na Hotel 52 masę kłopotów, którym postara się zaradzić Artur (Krzysztof Kwiatkowski).
Podczas przerwy w nagraniach Łukasz staje przed kamerą i zaczyna się wygłupiać. Nie wie, że kamera rejestruje jego popisy. Okazuje się, że ma niesamowity dar – obiektyw go lubi. Czyżby odkrył w sobie nowy talent? Być może czeka go kariera showmena?

Andrzej topi smutki w alkoholu
Andrzej (Marek Bukowski) pojawia się w Hotelu 52 kompletnie pijany. W imieniu Natalii (Laura Samojłowicz), zgodnie z daną obietnicą, chce przywitać ekipę telewizyjną. Jego stan pozostawia jednak wiele do życzenia. Beata (Ada Fijał) odwozi Wysockiego do domu. Lucy (Lucyna Malec) dorabia historię – jest przekonana, że Andrzej ma romans z byłą żoną. Tym razem w plotce będzie nieco prawdy… Beata i Andrzej kolejny raz postanowią zmierzyć się z przeszłością…
Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy Andrzej zjawia się w Hotelu 52 pod wpływem alkoholu. W ten sposób stara się poradzić sobie z problemami. Źle znosi rozłąkę z Iwoną (Magda Cielecka). Czy spróbuje zagłuszyć tęsknotę romansem?
Jola (Magdalena Stużyńska-Brauer) komentuje zachowanie Andrzeja. Uważa, że po ślubie większość mężczyzn zmienia się nie do poznania. Przysłuchuje się temu zmartwiona Marta (Magdalena Lamparska). Boi się, że także jej Kuba (Paweł Tomaszewski) przejdzie metamorfozę. Zaczyna zastanawiać się nad słusznością zawarcia małżeństwa.

Laura Samojłowicz frontmenką w zespole „Funky Trip Foundation”
Natalia (Laura Samojłowicz) wraz z zespołem jest w trasie koncertowej. Publiczność klubu, w którym grają, jest nimi zachwycona. Tylko właściciel ma pretensje. Oczekuje, że zespół będzie przygrywał do tańca utwory typu disco polo. Wiadomo – im więcej ruchu, tym większe spożycie napojów i większy utarg. Wśród muzyków panuje konsternacja. Jeżeli nie dopasują się do wymogów właściciela, nie dostaną wynagrodzenia, ponadto będzie się na nimi ciągnęła zła fama. Czy mimo wszystko zespół zdecyduje się pójść na kompromis i schowa dumę do kieszeni?

Klaudia Halejcio unika kolegi z planu
Sara (Klaudia Halejcio), po tym jak pocałowała się z Tomaszem (Filip Bobek) w szatni, unika konsjerża jak ognia. Wykorzystuje każdy powód, aby nie musieć stawać z nim twarzą w twarz. Zauważa to Marta (Magdalena Lamparska). Zaczyna podejrzewać, że między recepcjonistką a konsjerżem „coś” się dzieje. Zdradza Tomaszowi, że Sara musi mieć za sobą niewesołe doświadczenia z mężczyznami.

Emisja 10. odcinka 6. serii „Hotelu 52” 8 listopada o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

Jedna odpowiedź do “8 listopada w „Hotelu 52”: Marek Bukowski topi smutki w alkoholu [zdjęcia z odcinka]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *