Ach, co to będzie za ślub!

Finałowe odcinki „Linii Życia” od 27 maja do 1 czerwca w Telewizji POLSAT!
Anna (Marta Ścisłowicz) ostatnie chwile przed ślubem chce spędzić w domu rodzinnym, czym zaskakuje Irenę (Beata Ścibakówna) . Ale kiedy przebiera się dla niej w suknię ślubną, między matką i córką następuje pojednanie.

Wreszcie nadszedł ten wielki dzień. Anna (Marta Ścisłowicz) i Michał (Andrzej Niemyt) pobierają się! Narzeczeni najgorsze mają już za sobą. Brat Ani, Igor Grabowski (Tomasz Ciachorowski), obwiniał Michała za śmierć swojej żony, Olgi (Katarzyna Maciąg). Co więcej, przed śmiercią Olga okłamała Igora, że miała romans z Michałem. Igor wpadł we wściekłość, miał powody, żeby nienawidzić swojego przyszłego szwagra. Jak tylko mógł, uprzykrzał mu życie, próbował nawet przejechać Michała samochodem!

Na szczęście te wydarzenia są już za nimi – rodzina Grabowskich musiała pogodzić się z faktem, że Anna jednak wyjdzie za Ostrowskiego.
Przed kościołem zbierają się goście, atmosfera jest uroczysta. Ania cieszy się jak mała dziewczynka – to najważnieszy dzień jej życia. W kościele rozbrzmiewają dźwięki „Marsza weselnego”. W drzwiach ukazuje się Anna, towarzyszy jej ojciec – Andrzej Grabowski (Jan Monczka). Ksiądz i ministranci czekają już przy ołtarzu.

W pewnej chwili do stojących przy ołtarzu Michała oraz świadków Klary (Paulina Chruściel) i Leszka (Radosław Pazura) podchodzi Wiktor Ostrowski (Aleksander Mikołajczak) z komisarzem Wilkiem (Jacek Kopczyński).

Jak skończy się ten dzień? Czy Michał poślubi Anię? Zapraszamy do oglądania “Linii Życia” w Polsacie od poniedziałku do piątku o godz. 19.30.

Anna Grabowska (Marta Ścisłowicz) młoda prawniczka. Jej ukochanym jest zdolny lekarz, Michał Ostrowski (Andrzej Niemyt), syn Wiktora Ostrowskiego (Aleksander Mikołajczak), ordynatora szpitala Św. Wojciecha. Anna, w odróżnieniu do swojego brata, jest osobą ciepłą i sympatyczną. Choć sprawia wrażenie kruchej i wrażliwej, w sytuacji, gdy trzeba walczyć o dobre imię swego mężczyzny, potrafi przeciwstawić się rodzinie.

Michał Ostrowski (Andrzej Niemyt) młody lekarz i narzeczony Anny Grabowskiej. Nieustannie zabiega o przychylność ojca. Mimo iż kontynuuje zawodowe tradycje rodzinne, Wiktor nie jest w stanie zdobyć się na pochwałę wobec niego i nie ceni go jako lekarza.

fot.Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *