W najnowszej produkcji TVNu pt.“Przepis na życie” aktor wcieli się w rolę Andrzeja, męża głównej bohaterki. Adamczyk tym razem zagra czarny charakter. Nie dość, że zakocha się w innej kobiecie, to jeszcze dla nowej miłości (w roli kochanki Maja Ostaszewska!) porzuci swoją ciężarną żonę.

Co wiemy o najnowszym serialu stacji TVN?
W roli Anki wystąpi Magdalena Kumorek. Żona i matka jakich tysiące w Polsce wpadła w rutynę. Nie zauważa, że jej małżeństwo się rozpadło. Przez zbieg okoliczności odkryje w sobie nową pasję.

Gotowanie!
Praca w restauracji uświadomi jej, że znalazła swoje miejsce na ziemi. A do gotowania ma prawdziwy talent.

Anka ma córkę Manię (w tej roli Aleksandra Radwańska), która zawsze ją wspiera, oddaną przyjaciółkę Polę (Edyta Olszówka) i bardzo nietypową, apodyktyczną i jednocześnie bardzo odważną matkę.

Serial ma opowiadać o realizowaniu własnych marzeń i pasji. Trwają zdjęcia nad pierwszą serią, która zostanie wyemitowana już w marcu 2011.

Ciekawostką jest to, że oryginalny scenariusz wyszedł spod ręki znanej polskiej aktorki - Agnieszki Pilaszewskiej, którą znacie m.in. z seriali Miodowe Lata, Barwy szczęścia, Glina i Duch w dom.

Będziecie oglądać “Przepis na życie”?

fot.AKPA