Agata dokonała sercowego wyboru?

Spoilery poniżej.

Nie kierujcie się powyższym zdjęciem. Mimo, że Agata spędzi miłe chwile z Dębskim już w kolejnym odcinku wybierze Majewskiego.

Po ślubie ojca Przybysz przejmie inicjatywę i pocałuje inspektora. Okaże się, że Agata nie jest mu obojętna…
Na pocałunkach się nie skończy. Para spędzi namiętną noc w łóżku…

Czy to definitywne pożegnanie z Markiem?
Zobaczymy niebawem.

5 odpowiedzi do “Agata dokonała sercowego wyboru?”

  1. Jest jednak nadzieja na reaktywacje MarGaty:
    1. Na Twitterze jest napisane: Marek przychodzi do Agaty mieszkania
    2. Na aleseriale jest info, że zazdrosny Marek tak łatwo nie odpuści po akcji ze slubem ojca Agaty

  2. Co do tej nocy – ludzie… strona aleseriale ściągnęła info z gazety „Świat seriali” i tam była mowa o o tych scenach z udziałem Bartka oraz Justyny! Nie było nic powiedziane o Agacie i komisarzu… Owszem, być może dojdzie do pocałunku (W który i tak wątpię, bo żadne zdjęcie nie wskazuje na to dobitnie), ale co do finału w sypialni nie brałabym tego na poważnie. Na szczęście 🙂

  3. Becia , Popieram w 100% i liczę na to ,że dojdzie do pocałunku i niczego więcej bo to oznaczało by pewną niekonsekwencje w budowaniu postaci Agaty – przecież wszyscy fani PA znają charakter głównej bohaterki i dobrze wiedzą ,że boi się ona zaangażowania i ze nie ma zwyczaju rzucać się na nowo poznanego faceta po 1 randce ;o a jak się robi poważnie to ma zazwyczaj reagować nerwowo .Dlatego myślę ,że głównym motywem jej działań będzie ogromna wściekłość na Marka i poczucie odrzucenia z jego strony i może będzie pod wpływem różnych substancji alkoholowych 😀 i liczę ,że szybko rozwiążą ten wątek romansowy … 😀 Nie przeszkadzałaby mi rola Baki gdyby zostawili ten epizod na gruncie trójkąta zawodowego albo poprowadzić ten wątek w ten sposób ,że komisarz zaczyna być bliżej z Marią .Nie zmienia to jednak faktu ,że jest to mój ulubiony serial i trzyma on niezmiennie poziom od 4 sezonów:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *