Agata o mało nie przejechała Roberta, a Laura idzie na podryw zwiastun + zdjęcia

Po pracy Agata (Elżbieta Romanowska) wyjeżdża z parkingu podziemnego. Skoncentrowana na rozmowie telefonicznej nie zauważa w tylnym lusterku Roberta (Piotr Stramowski) odpinającego rower. Głuchy huk i… przerażona Agata stwierdza, że chyba przejechała Górala. Na fali wydarzeń Agata zobowiązuje się do opieki nad Robertem.


Od razu zabiera się do działania. Zawozi Wielgosza do jego mieszkania, proponuje zrobienie zakupów. Robert jest zachwycony. – Gdybym wiedział, że będą miał taką opieką, to chyba bym się sam przejechał – mówi Robert. Następnego dnia o poranku Dec zjawia się w mieszkaniu Roberta z ciepłą bagietką, oferuje przygotowanie śniadania. Wieczorem przychodzi zobaczyć, jak miewa się chory. Zbyt częste spotkania i do tego szczere rozmowy spowodowały, że granice wyznaczone przez Agatę zostały nieco nagięte.
Tymczasem Laura (Edyta Jungowska) w ramach poszukiwań partnera na wesele Lilki (Julia Wyszyńska) korzysta z pomocy Agaty, Bożeny (Ewa Kaim) i Jurka (Marek Kaliszuk). Przyjaciele wybierają się na „łowy” do klubu. Laura nie jest w nastroju na podryw. – Wolisz się męczyć na pomałżeńskim kacu przez kolejne miesiące? – pyta Agata i Laura daje za wygraną. Jednak, po dwóch wyjściach, traci wiarę w sens i skuteczność klubowych znajomości.

Zwiastun 10 odcinka/ 2XL from AksonStudio on Vimeo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *