Aida – nowy serial o kobiecie z problemami?

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl TVP2 zaczyna przygotowania do nowego serialu obyczajowo-komediowego, który zobaczymy w jesiennej ramówce stacji.
Kobieta jest rozwiedziona, pracuje na dwa etaty aby utrzymać dom (na przedmieściach dużego miasta), dwójkę dzieci, niezbyt mądrego brata i ekscentryczną mamę – malarkę.
Serial oparty jest na hiszpańskim formacie, a za reżyserię będzie odpowiadał Xawery Żuławski (podejrzewam, że zastąpi Instynkt i Tancerzy – czyli będzie emitowany o 21:40 w czwartki).

Czyli kolejna opowieść o kobiecie, która musi sobie radzić mimo wszystko z galerią postaci drugoplanowych. Jak Wam się podoba taki pomysł?

2 odpowiedzi do “Aida – nowy serial o kobiecie z problemami?”

  1. No tak kolejna inwestycja w losy biednej ale odwaznej a zero informacji na temat Nowej i tancerzy. Nie rozumiem czemu tvp nie pojdzie jak polsat czy tvn i co ramowka to ogladany serial powraca. Znowu kupuja nowe licencje, nowa promocja i nowi aktorzy

  2. No tak. magicznym sposobem znalazła się kasa na nowy serial, ale na Nową nie ma. Pff…taki system to ja mam gdzieś! Jakoś widzę cicho jest o oglądalności Instynktu? Czyżby mało widzów? Oh, jak mi przykro. A nie. Wcale nie przykro. Weźcie się TVP popukajcie po głowach i zróbcie wreszcie coś porządnego, bo normalnie już nie mam po co dwójkę włączać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *