W sezonie jesień 2009/wiosna 2010. Przede wszystkim Filip Bobek - wystąpił w roli Dawida Rietman w KSD, Był czarujący i oszołomił nie tylko serialową Darię. Niestety już wiadomo KSD zakończyło się po pierwszej serii - udział Filipa uznajmy za zakończony.

Julia Kamińska wygrała ostatnią edycję Tańca z gwiazdami - pokonując m.in. Katarzynę Glinkę. Poza kryształową kulą aktorka otrzymała mercedesa.

Małgorzata Socha - wystąpiła w serialu “Ojciec Mateusz” i oczywiście jako Zuza ma stały etat w  “Na Wspólnej”, gdzie ostatnio boryka się z wirusem HIV.

Podobnie w “Na Wspólnej” występuje ulubienica publiczności i Józefa - Pani Dąbrowska czyli Elżbieta Jodłowska.


Tym razem Pani Elżbieta wciela się w rolę gorseciarki i dobrego ducha Włodka Zięby, dzięki niej zdecydował się wystartować na radnego.

Maja Hirsh też nie miała szczęścia. Jej rola Julii w serialu “Apetyt na życie” zakończyła się po pierwszym sezonie.

I już wiadomo, że serial nie dostał szansy na nowe odcinki. W M jak miłość również pojawiła się tylko w odcinku 736. Wystąpiła w serialu “Ojciec Mateusz” - zagrała Panią prokurator.

W Klanie pojawił się Mariusz Zaniewski, czy jego wątek z Agnieszką będzie kontynuowany - zobaczymy we wrześniu. Aktor zagrał w “Naznaczonym” managera Żylety i pojawił się w pierwszym odcinku serialu Usta usta - jako były chłopak Juli.

W Blondynce wystąpiła się Dorota Pomykała (felczerowa Sobierajowa dla mnie pani od kotów).

Aktorka grała też  w Plebani.  Gościnnie w Hotelu 52 zagrali Weronika Asińska (Kinga) i Wacław Warchoł (Jasiek). Ona zagrała chorą dziewczynkę, która oskarżyła o próbę gwałtu Artura, a Wacław bogatego dzieciaka.

W Klubie szalonych dziewic pojawił się też ochroniarz Władek - tym razem zagrał psychoterapeutę.

Łukasz Simlat jesienią wystąpił w jednym z odcinków “Naznaczonego”, a później zagrał epizod w serialu Ojciec Mateusz. Pojawił się też w Nowej - odcinek pt. “Genialny plan”

Grażyna Strachota (mama Marka Dobrzańskiego) pojawiła się w serialu Nowa - zagrała w odcinku siódmym mamę “porwanego” Kamila

Serialowy syn Pshemko czyli Maciej Radel wrócił do Leśnej Góry. Można go zobaczyć w odcinkach 400 i 406 “Na dobre i na złe”

Marta Dobecka - koleżanka Jaśka modelka Magda - tym razem pojawiła się w KSD jako Laura - koleżanka Mikołaja

Serialowa mama Maćka czyli aktorka Maria Maj również w tym sezonie pojawiła się w M jak miłość. Jej rola została rozwinięta - została podejrzana o napad na przychodnię.

Pobawcie się ze mną. Kto z Brzyduli pojawił się w innym serialu?
Komu najlepiej się wiedzie?

I co dalej?
Filip Bobek wystąpi w Hotelu 52 (na razie informacje dotyczą tylko epizodu - a szkoda), Małgosia Socha nadal będzie męczyć się w Na Wspólnej - tym razem z chorobą i Romanem.
Będą role filmowe i teatralne - trzymamy kciuki!

fot.plejada.pl. tvp.pl, film.interia.pl, film.onet.pl, filmpolski.pl,