Alex uratuje życie autystycznemu chłopcu

Kamil (Filio Dziwiszek), chłopiec dotknięty autyzmem, będzie świadkiem zabójstwa swojej matki. W toku akcji na jaw wyjdzie, że odkryła finansowe przekręty szefa ośrodka terapeutycznego, w którym pracowała i dlatego Kucz (Paweł Dedek) ją zamordował.

Górski (Krystian Wieczorek) i ekipa nabiorą podejrzeń, że Kamil widział zabójcę, ale chłopiec zamknie się w sobie i zamilknie. Trafi do ośrodka, gdzie pracuje zabójca jej matki.

Nieufność chłopca przełamie Alex i obaj powoli zbliżą się do siebie. Pies zaciągnie Górskiego do domu, w którym mieszkał Kamil z matką. Piotr odnajdzie tam pendrive, który świadczy o tym, że dyrektor dopuszczał się przekrętów.

Kucz ma jednak na czas zabójstwa niepodważalne alibi. Prowadził wówczas sesję terapeutyczną z małą dziewczynką i udokumentował to kamerą. Lucyna (Magdalena Walach), która od początku nie ufa dyrektorowi, będzie przekonana, że mężczyzna spreparował nagranie. Analiza wykaże, że ma rację.

Tymczasem Kucz zacznie podejrzewać, że chłopiec widział zbrodnię i postanowi go zamordować. Alex i ekipa wpadną do ośrodka w ostatniej chwili, uniemożliwiając Kuczowi kolejne zabójstwo. Kamil przełamie barierę milczenia i przytulając się do Alexa, podziękuje mu za uratowanie życia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *