Ameryka Express FINAŁ. Kto wygrał?

Ano Kochani… Domańscy!
Cieszę się jak rzadko i łez kilka uroniłam.
To byli moi faworyci – oczywiście poza Karolakami 😉

Po fali hejtu, który Ola przyjęła na siebie –  należało jej się. O Dawidku nie wspomnę – to on pchał ją do przodu i pokazał widowni ideał BRATA.

Niby nie mam się o co czepiać, ale wolałabym, aby FitLoversi ponieśli większe konsekwencje za zupę z okiem.

Po co jeść te obrzydliwości?
Na samym wstępie wszystkie pary mogły się umówić – odpuszczamy zadanie i gonimy się dalej.
Kara w postaci chociażby godziny oczekiwania na mecie byłaby sprawiedliwsza.

Super, że tyle osób kibicowało niewybielonym przez montaż parom.

Czekam na kolejną edycję, w nadziei, że będzie równie dobra.
A Domańscy niechaj się nie przejmują. Ręka do góry i do przodu! 🙂
Ps. Pani Olu – te doczepy rzeczywiście się nie sprawdzają 😉

4 odpowiedzi do “Ameryka Express FINAŁ. Kto wygrał?”

 1. Uważam zadanie z okiem za gruuubą przesadę. Nie dałam rady tego oglądać nawet a co dopiero zjeść. Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście na tej zasadzie co zrobili to fitloversi to można od razu na starcie odpuścić i mieć nawet kilkadziesiąt minut przewagi nad pozostałymi..
  Przyznam, że w końcowych odcinkach polubiłam Musiałowskiego, za to jego partnerkę wręcz przeciwnie, i uważam, że komentarze jej taty na fb były trochę żenujące.

  Z tych trzech par kibicowałam najbardziej Dawidowi, więc fajnie że wygrali. Odnośnie Oli to mam co do niej mieszane uczucia, podejrzewam ze ciężko byłoby z nią żyć na co dzień, charakter ma trudny. I to widać, jaki by montaż nie był, zresztą uczestnicy tez widzieli ją tam właśnie taką, choć oczywiście zgadzam się w 100% że montaż był zawsze na jej niekorzyść, tak samo jak teksty newsów na fb.. słabe to było bardzo z ich strony.

 2. Montaż zrobił duzo roboty .Najlepiej widac to po zwiastunach ile bylo scen ,ktore potem wogole sie nie pojawily w TV. .

  ,,,Telewizja z założenia nie pokazuje świata takim, jakim on jest. Nie dziwi mnie więc reakcja na wygraną Oli Domańskiej w „Ameryce Express”. Nie takiej zwyciężczyni chce przecież widz. Płacz i lecące co chwila „ja p…..ę” na zmianę z „Rezygnuję” mało pasuje do formatu. 29-letnia Domańska jest na Boga aktorką, to niech zagra! Tymczasem ona nie tylko odmawia przyjęcia roli uczestniczki show, ale jeszcze ma czelność być sobą, być człowiekiem.
  Rozumiem – słabość trudno zaakceptować w życiu, a co dopiero w telewizorze. Przecież to jest brzydkie, nawet żenujące. ,, ten cytat z artukuly z wp bardzo dobrze oddaje komentarze na fb,instagramie.

  Myśle ze pomimo calego hejtu jak spadł na Ole po tym programie, to wygrana ją w jakis sposob odblokuje i dowartowściuje.
  Patrzac na wpisy ,instastories, uczestnikow czy chociazby ostatnie zachowanie Filipa , to Chajzery tacy super w tym programie nie byli jak ich pokazali.

 3. Chajzerów się dobrze oglądało bo Filip siał dookoła żartami, ciągle generował wesołe sytuacje (choć czasem żenujące) i to się dobrze ogląda, a ekipa wychwytywała wszystkie takie momenty i pokazywała, dlatego tak dużo ich było na ekranie. I może tez dlatego ludzie wybaczali im niezbyt fajne zachowania, bo były i tez takie momenty z ich udziałem.

 4. Pod koniec odpuściłam sobie Ameryka Express, ale Olę i Dawidka bardzo lubiłam. Cieszę się wygraną ze względu na Dawidka, super facet. Wszyscy krytykują Olę, ale ona zapewne zgosiła sie na Ameryka Express ze względu na brata, widać było, że to nie jej bajka, ale pokonała swoje słabości i wygrała. Moja 2 ulubioną parą byli Karolaki, fajnie że Karolak wiął udział w tym programie i pokazał się z zupełnie innej strony. Ciekawa jestem kto poprowadzi następny sezon i czy w ogóle będzie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *