Ameryka Express – Kto odpadł?

Ano tak.
Jutro będę robić Sondę. Bowiem w końcu mogę!

Z programem pożegnała się Pani Kasia, której nie udało się poznać przez kilka tygodni i przesympatyczna Magdalena Steczkowska bez wsparcia męża.
Nie mi oceniać jak dziewczyny się czuły i co je przerosło, ale na tekst pt.”To nie jest program dla par kobiecych” wyraźnie się uśmiałam.
Dziewczyny radziły sobie dotychczas lepiej niż dobrze. W sensie – w poprzednich edycjach. Pamiętam jak chociażby Marta Wierzbicka z płaczem i dużym biustem 😉 pokonywała przeszkody i nosiła ciężary.
Nie mówiąc już o jej cudownej przyjaciółce.

Kto oceniał te tańce? Lara Gessler jako jedyna wiła się w odpowiedni sposób i pokazała czym jest salsa. W Ekwadorze również lansują wybotoksowane celebrytki? Nie ma się co dziwić werdyktowi.

Lata mi koło nosa FAME „Fit-Lovers”. Nie mam nic przeciwko dzieciakom, którzy znają się na mediach społecznościowych. Z drugiej jednak strony wiem już dzisiaj, że parka nie da się pokazać w innym świetle niż: „Kochamy się. Wspieramy do bólu. Inni chcą nas skłócić, ale my ZAWSZE będziemy sobą. I noga w górę!”
Zakończę na tym. Nie będę hejterem 😉

Moi ulubieńcy odsapnęli na Galapagos. Karolakowy kompan się wkurzył i to dosadnie, a Filip ma problem z ojcem. To jednak człowiek starej daty, odrobinkę zmęczony kilometrami i szalenie trudny we współżyciu. Może nadal boi się, że zostanie przedstawiony w złym świetle?
I to w telewizji!

Za tydzień kolejna „transmisja”. Chyba, że będzie okrutnie nudno 😉

8 odpowiedzi do “Ameryka Express – Kto odpadł?”

 1. Domańscy i Karolaki to moi ulubieńcy, fajnie że domańscy są też twoimi ulubieńcami, z kim nie rozmawiam to każdy chwali Chajzerów, a narzeka na Domańską Olę. Ja ją uwielbiam, jej humor, marudzenie, zmiany nastrojów, no i ma wspaniałego brata. Fitloversi, Steczkowska nie moje klimaty, może sympatyczni ale…Jeszcze nie mam zdania o Larze, chociaż ona i jej kompan są spoko. Musiałowski… jego osoba za bardzo nie odbiega od postaci Ksawerego z Drugiej Szansy, może przez tę mandolinkę.

 2. A w zapowiedziach były jakieś dramatyczne sceny u Musiałowskiego i jego koleżanki a w odcinku ani słowa, to już kolejny raz.. w poprzedniej edycji na zajawce pokazali erkę na sygnale, a w odcinku ani słowa o tym,okazało się ze gdzieś przejeżdżała ulicą, nakręcili to a w zapowiedzi zmontowali tak by wyglądało że coś się stało.
  Fitloversów nie znałam, mam do nich neutralny stosunek, po scenie w autobusie Mateusz stracił wiele sympatii „w internetach”.. chociaż miałam wrażenie, ze Pamela prowokowała tam też niepotrzebnie.
  Miałam nadzieję, że Magdzie i Kasi uda się odpaść bo ewidentnie o tym marzyły 🙂 a co do tego, że narzekały, że to nie dla kobiet, to przecież Kasia wybrała się w tą podróż z koleżanką.

  Filipowi pozostał niesmak gdy na domówce zobaczył, że Musiałowski z premedytacją nie wziął go do auta z tymi bananami mimo, że chwilę wcześniej sam oferował mu pomoc w niesieniu tego drąga, co naprawdę wymagałoby od niego nie lada wysiłku.

  Zygmunt zaczął mnie irytować gdy uparcie nie chciał oddać tego plecaka Filipowi, chyba nie chce wyjść na mięczaka.

 3. Widzę właśnie, że FitLoversi mają przechlapane. Ja nie zwróciłam na te przepychanki uwagi, bardziej zainteresowałam się szybką zgodą pod kamerę. Uuuu nieźle.

 4. Pamiętajmy, że Musiałowski z koleżanką nie mogli zabrać Chajzerów. Lektor wyraźnie wspomniał przed rozpoczęciem zadania, że uczestnicy nie mogą zabierać do mety wyścigu innych par 😉

 5. Tak? jeżeli to prawda to zwracam honor, tego nie zauważyłam, ale też na domówce wszyscy byli zaskoczeniem zachowaniem Musiałowskiego. Więc też tego nie pamiętali widocznie.

 6. Hmm ta Ania teraz się tłumaczy że już z auta krzyczeli im ze nie mogą ich wziąć bo taki regulamin, i ze przy ponownym spotkaniu drugi raz im to mówili.. więc kompletnie nie rozumiem reakcji Filipa Hajzera na domówce… z drugiej strony Zygmunt też był zaskoczony na domówce ich zachowaniem, a nie sądzę żeby on z jego honorowym zachowaniem z premedytacją zataił, że tamci się tłumaczyli. Jednym słowem TELEWIZJA KŁAMIE 🙂 każdy ma swoją prawdę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *