Ameryka Express – Lubię nową ekipę :)

Odpadły dziewczyny, które ledwie mignęły w odcinku. Nic nie wiem o tej drużynie, nie widziałam żadnej kontrowersyjnej scenki. Miałam pewność, że Pani Meller opuści program, a nawet podpisała z produkcją pakt o „wymazywaniu” 😉

Za tydzień zostanie połączona z innym uczestnikiem, a ja dziwię się, że na ciekawy zabieg zdecydowano się tak szybko (tym bardziej, że jest jeszcze tylu bohaterów).

Zauważyłam, że sympatyczni Chajzerowie wiedzą co i kiedy mówić. Lata pracy w telewizji i obeznanie z kamerą owocują.

Karolak się nie „cacka” i bardzo go za to lubię.

Aleksandra Domańska jest kreowana na „czarny charakter” i dostała od koleżeństwa czarną flagę. Nie dziwię się, że nie kipi pozytywną energią.
Uwielbiam szaleństwa Instagramowe aktorki i serdecznie jej współczuję udziału w telewizyjnym Show 😉
Biedna nie wie, że zawsze, w chwilach słabości i największych nerwach musisz się uśmiechać i wysyłać kolorowe fluidy 😉

Reszcie się przyglądam, a irytuje mnie tylko ukulele.
Ciekawe kto wyrośnie na prawdziwą gwiazdę TVNu i wzorem pary Rozenek-Majdan dostanie swój program.

Za tydzień Sonda.

6 odpowiedzi do “Ameryka Express – Lubię nową ekipę :)”

 1. Zdj. z przyszłej domówki może sugerować, że to właśnie „chłopaka od ukulele” 🙂 połączą z p. Meller.
  Swoją drogą nie wiem, czy one obie nie powiedziały ani jednego ciekawego zdania, nie miały ani jednego ciekawego momentu, ze nie pokazali ich praktycznie wcale w pierwszym odcinku, a w drugim wypowiedziały po kilka słów jadąc na pace..

  Też uważam, że zabieg łączenia w pary odpadających mógłby być później.

  Lubię ten program. Największym zaskoczeniem jest dla mnie póki co sympatyczna Lara, za to jej programowy partner niekoniecznie sprawia takie wrażenie.

 2. A ja Domanską uwielbiam, jej marudzenie i w sumie twardy charakter. Karolak też jest świetny, ja lubię ludzi którzy są szczerzy, zwłaszcza przed kamerami.

 3. Uwielbiam ten sezon. Rewelacja!!! Jestem pozytywnie zaskoczoną Larą, Karolakami i Chajzerami… 🙂 FitLoversi bez komentarza…

 4. FitLoversi za słodcy, za pozytywni… no kurde nie moje klimaty, faworyci Ola i Dawidek, Karolaki, super sezon.

 5. Zauważyliście, że Magda Steczkowska znalazła nocleg w bardzo charakterystycznym pokoju, jakieś wielkie iksy tam były na ścianach, kolejnego dnia pakuje się, wyrusza w podróż gdzie spotykają rozpadające się małżeństwo, pociesza tą babkę itd. to ich ostania podróż, po której odpadają a później pokazują znów rozmowę do kamery, w której Magda opowiada o tej kobiecie siedząc w tym samym charakterystycznym pokoju???? jakim cudem? czy to wszystko to jedna wielka ściema? o co chodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *