Anka znajdzie pracę

Nie stanie się to jeszcze w odcinku czwartym. Jak przebiegnie rozwód i jak hojny okaże się Andrzej?
Przeczytajcie.

Beata zdecydowała się zajść w ciążę z Andrzejem. Anka poznaje Maćka – młodego architekta. Mania zaprzyjaźnia się z Grocholem. Okazuje się, że lekarką, do której ginekolog skierował Ankę, jest Beata, z którą Andrzej ma romans. Anka i Jerzy przypadkiem spotykają się, tym razem w sklepie meblowym. Następuje niefortunna wymiana zdań. Kobieta kupuje nowe łóżko, które dostarcza do jej domu Klemens, a nim interesuje się Pola. Wieczorem dochodzi do kłótni Anki i Poli.

Odcinek 5
Irena spotyka się z Andrzejem. Dochodzi do awantury. Anka szuka pracy na stacji benzynowej, gdzie po raz kolejny spotyka Maćka. Beata zabiera Andrzeja do rodzinnego domu. Wizyta kończy się niepomyślnie. Sąd orzeka rozwód i zasądza na rzecz Anki i Mani 2500 zł alimentów. Kobiety są zdziwione niespodziewaną hojnością Andrzeja, nie wiedząc o ingerencji Ireny. Anka zauważa ogłoszenie o poszukiwaniu pracownika, umieszczone na drzwiach lokalu Jerzego. Postanawia podjąć tę pracę.

Na początku będzie pracować na zmywaku. Jednak jak podejrzewacie, jej wyjątkowy talent kulinarny zostanie doceniony.

2 odpowiedzi do “Anka znajdzie pracę”

  1. ja tak samo. nowe wątki, nowi bohaterowie i dużo scen z gotowaniem 🙂 też sie ciesze. Najpierw zmywak a pozniej bedzie szefowa kuchni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *