Ann i Tom parą?

Wychodzi na to, że jak najbardziej 🙂
W Parks and Recreation są już świetne pary – takie jak Leslie i Ben oraz Andy i April. Scenarzyści ujawnili właśnie, że postanowili „wyswatać” kolejną. Ann i Tom będą chodzili na randki i będą w związku! Przynajmniej przez jakiś czas.
Z pewnością nowa para nie będzie ostoją romantyzmu. Nie liczcie, że będą patrzeć sobie w oczy i planować szybki ślub.

Raczej wspólne wyjścia na drinka i rozmowy o tym jak do siebie pasują.

Będą również ludzie „dotknięci przez związek Toma i Ann” – wyjaśnia Schur. Chodzi o April, która ich „zeswatała”. Dziewczyna nie będzie mogła znieść ich wzajemnych narzekań i będzie się z tego powodu upijać. Nawet o 16:00!

Zobaczymy ile Ann i Tom ze sobą wytrzymają 🙂 Ma być bardzo komediowo!

6 odpowiedzi do “Ann i Tom parą?”

  1. myślałam, bo sporo rzeczy się pokrywa:) czasem szkoda bo jakby ktoś się zabrał za podawanie informacji ze stron amerykańskich z dobrym tłumaczeniem i szybko to miałoby duży sens:) ale cenię sobie u Ciebie aktualność i prawdziwość informacji:)

  2. A ja bardzo lubię rozmowy natalii z adminem 🙂 Później oglądam to o czym piszecie (niekiedy nawet z ciekawości te seriale, które ostro krytykujecie) i zawsze zgadzam się z waszą opinią w 100% :)))

  3. hehe to słodkie 😉

    a wracają do tematu zawsze będę jedną z 3 osób, które kibicują po cichu i po kryjomu Ann/Ron , odcinek z naprawianiem łazienki wzbudził we mnie wiele uczuć 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *