Anna Guzik w Pierwszej miłości. Porwanie Marysi!

„Pierwsza miłość” – od poniedziałku do piątku, od 1 września godzina 18.00 „Pierwsza miłość” jest z nami od 10 lat. To najdłużej emitowany serial codzienny w historii Telewizji Polsat. Nic dziwnego, bo zawiłe i często dramatyczne losy Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej przyjaciół każdego wieczoru śledzą nawet 3 miliony widzów, co daje Telewizji POLSAT pozycję lidera.
Co więcej, jesienią „Pierwsza miłość” obchodzić będzie również jubileusz 2000 odcinka!
A czym scenarzyści już we wrześniu zaskoczą wiernych fanów produkcji?
Oprócz dobrze znanych postaci w kolejnym sezonie pojawią się nowi bohaterowie i zaskakujące zwroty akcji.

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dalej będzie prześladowana, Śmiałek (Paweł Okoński) podejmie szokującą decyzję, Artur (Łukasz Płoszajski) pozwoli Zosi (Dorota Łukasiewicz – Kwietniewska) wyjechać, a Marysia… zostanie porwana! Wadlewską idyllę zakłóci z kolei przebojowa Sylwia, w której postać wcieli się Anna Guzik. Premierowy odcinek nowej serii już 1 września, o godzinie 18.

Pod wpływem opowieści „Harcerza” – Łukasza (Rafał Cieszyński), który jako ostatni widział za granicą Pawła, Marysia (Aneta Zając) decyduje się wyjechać i szukać go, choćby na końcu świata. Właśnie podczas podróży do Kolumbii, Marysia zostaje porwana.
Kinga przeforsuje ideę remontu instalacji elektrycznej w swojej kamienicy. Ku jej przerażeniu wykonawcą robót okaże się… jej prześladowca Jarek (Paweł Ferens).

Do Wadlewa przyjadą: Sylwia (Anna Guzik) i Norbert (Łukasz Konopka). Trafią tam w związku z kontraktem na budowę drogi. Sylwia to energiczna, zamożna dzięki rozwodowi, właścicielka firmy geodezyjnej. Niestety w przeszłości zdarzało się jej iść po trupach do celu, o czym szybko przekonają się mieszkańcy Wadlewa. Z kolei pedantyczny playboy Norbert jest jej pracownikiem. Wkrótce okaże się też, czyim jest mężem – choć w separacji.

Producentem serialu jest ATM Grupa.

Jedna odpowiedź do “Anna Guzik w Pierwszej miłości. Porwanie Marysi!”

  1. Ta Marysia była już tyle razy porywana i miała jakieś dziwne przygody że aż się dziwię że jeszcze żyje…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *