Anna Gzyra, Joanna Jeżewska i Lude Reno 15 września w „Hotelu 52”! + zdjęcia

Do Hotelu 52 przyjeżdża Nigeryjczyk (Lude Reno). Jest umówiony z Ewą (Anna Gzyra) w sprawie fikcyjnego ślubu. Tymczasem w hotelu pojawia się również matka Ewy (Joanna Jeżewska).

Samuel Legba (Lude Reno) jest lekarzem. Jest Nigeryjczykiem, ale doskonale mówi po polsku. Na spotkanie z nim przychodzi dwudziestoparoletnia Ewa (Anna Gzyra). Mają omawiać swój fikcyjny ślub.

Samuel chce dzięki niemu uzyskać prawo pracy w Polsce. Ewa potrzebuje pieniędzy, żeby wyprowadzić się od toksycznej matki. Kiedy w hotelu pojawia się matka Ewy (Joanna Jeżewska), dziewczyna i Samuel decydują się odgrywać przed nią, że są prawdziwą parą.
Natalia (Laura Samojłowicz) jedzie do szpitala, w którym leżał Artur (Krzysztof Kwiatkowski), żeby dowiedzieć się, jaki jest jego stan, ale lekarz zobowiązany tajemnicą nie może jej nic powiedzieć. Artur, wbrew zaleceniom lekarzy, zaczyna intensywne ćwiczenia na siłowni, gdzie poznaje niewidomą Aśkę (Monika Mrozowska), przygotowującą się do maratonu.
Andrzej (Marek Bukowski) dostaje od Błażeja (Przemysław Sadowski) okrągłą sumę na zachętę do wejścia w dawne interesy. Przy okazji spotyka jego żonę, Marzenę
(Aleksandra Popławska), z którą znają się od lat. W hotelu Iwona (Magdalena Cielecka) z Natalią przeprowadzają z pracownikami rozmowy o obniżeniu pensji. Podczas służbowej rozmowy wychodzi na jaw, że Artur, który nie kontaktuje się z Natalią, mieszka u Kuby (Paweł Tomaszewski) i Marty (Magdalena Lamparska). Do Natalii zgłasza się Kosiński
(Lech Mackiewicz) z propozycją wykupienia 30% udziałów w hotelu. Natalia odmawia, ale Iwona z Andrzejem próbują ją przekonać, że to może być dobre rozwiązanie.

Koniec miłości
Artur (Krzysztof Kwiatkowski) coraz bardziej odsuwa się od Natalii (Laura Samojłowicz). Natalia próbuje dowiedzieć się w szpitalu, dlaczego Artur wypisał się na własne życzenie, ale lekarz – zobowiązany tajemnicą lekarską – odmawia odpowiedzi. Natalia jest zdezorientowana, uważa, że Artur przestał ją kochać. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Artur podczas pierwszej wizyty na siłowni poznaje Aśkę (Monika Mrozowska). Asia tak dobrze radzi sobie w codziennym życiu, że początkowo Artur nie zdaje sobie sprawy, że ma do czynienia z niewidomą dziewczyną. Aśka od razu wpada mu w oko. Artur w taksówce, którą Aśka podrzuca go do hotelu, gubi portfel. To daje Asi pretekst do odwiedzin w hotelu. Jako znaleźne Asia chce umówić się z Arturem na kawę i ciastko. Artur jest zaskoczony, ale chętnie przyjmuje propozycję… Co na to Natalia?

Iwona i Natalia – przyjaciółki?
Kłopoty finansowe Hotelu 52 zbliżają do siebie Iwonę (Magdalena Cielecka) i Natalię (Laura Samojłowicz). Decydują się wspólnie przeprowadzić rozmowy z pracownikami, których celem ma być czasowe obniżenie im pensji. Podczas służbowej rozmowy wychodzi na jaw, że Artur, który nie kontaktuje się z Natalią, mieszka nie z matką, jak się wydawało, ale u Kuby i Marty. Natalia jest wstrząśnięta. Świadkiem tej rozmowy jest Iwona. Natalia zwierza się jej z kłopotów z Arturem. Iwona pociesza Natalię, że może Artur potrzebuje spokoju…

Emisja 3 odcinka czwartej serii „Hotelu 52” 15 września o godzinie 21.00 na antenie Telewizji POLSAT.

fot.Polsat S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *