Anna Mucha wróci do M jak miłość

Ciąża aktorki zdecydowanie pogmatwała prace na planie serialu „Prosto w serce”, gdzie Anna Mucha wciela się Monikę Milewską. Wiemy już, że jej postać zostanie na dłużej wysłana na teren budowy, jednak z pewnością pojawi się w finale (który będzie emitowany w grudniu).
Wydawałoby się, że Mucha nieprędko wróci do pracy, jednak produkcja M jak miłość, gdzie aktorka wciela się w postać Magdy Marszałek ma dla niej ciekawą propozycję!

Anna Mucha może pojawić się na planie serialu już w styczniu 2012 – czyli tuż po porodzie. Emisja odcinków z jej udziałem jest przewidziana na czerwiec 2012. Mają zamiar namieszać po raz kolejny w życiu Pawła? Na razie chłopak będzie szczęśliwy, po wakacjach zobaczymy wyjazd do Szwecji, oświadczyny, być może rozpoczną się przygotowania do ślubu.

Powrót Magdy skomplikuje jego decyzje.
Jak będzie naprawdę dowiemy się na początku 2012 roku.

fot.plejada.pl

4 odpowiedzi do “Anna Mucha wróci do M jak miłość”

  1. Na przekór wszystkim opiniom, które się tu zaraz pojawią ja się cieszę. M jak miłość jestem zmuszony oglądać przez moją cudownąkobietę, która ma niewątpliwy dar do przepadania na godzinkę lub dwie dla tych produkcji. U mnie w domu od 20:00 do 22:00 gości wszystko co ją może odstresować. Kreatorzy mody, suche dialogi, seriale, debile i temu podobne. Więc ja jako zwykły chłop cieszę się, że wraca Anna Mucha, którą cenię szczególnie za biust. Na nic innego nie zwracam uwagi. Niekiedy poza biustem zwracam też uwagę na poziom gry aktorkiej i wówczas też zwracam. Ale nie mówię tego o Annie. W M jak miłość to postać oscarowa. Byle z biustem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *