Apetyt na życie i Licencja na wychowanie – co je czeka?

Okazuje się, że to „Apetyt na życie” miał większą oglądalność jednak decyzja władz TVP2 jest ostateczna – serial znika z anteny po pierwszym sezonie.
Opowieść o grupie przyjaciół rozwiązujących wspólnie problemy (lub je sobie stwarzając) w gwiazdorskiej obsadzie nie spodobała się widowni i niestety nie będzie jego kontynuacji.
Inaczej jest w przypadku „Licencji na wychowanie” opowieść o dwóch rodzinach mimo, że miała odrobinę słabsze wyniki oglądalności powraca jesienią!
Jak donosi serwis wirtualne media:

„Licencja na wychowanie” miała nieco słabsze wyniki w 4+ niż nadawany w tym samym paśmie w poniedziałki i wtorki „Apetyt na życie”, który był miał 870 tys. widzów i 6,83 proc. udziału, ale minimalnie lepsze w grupie 16-49, gdzie wielkomiejski serial zanotował 6,63 proc.  udziału.

„Licencja” ma większy potencjał niż „Apetyt”, z badań wynika, że była lepiej przyjmowana przez widzów – mówi nam Rafał Rastawicki, dyrektor TVP 2. Dlatego kolejna seria produkcji znajdzie się w jesiennej ramówce stacji i emitowana nadal ma być w nowym paśmie serialowym o godz. 19.00. W tej chwili trwają rozmowy z ATM Grupą na temat produkcji kolejnych odcinków serialu, nie ustalono jeszcze, kiedy ruszą zdjęcia.

Licencja na wychowanie moim zdaniem była lepszym serialem. Na decyzje o jego kontynuacji z pewnością wpłynął fakt, że zatrudnienie czwórki aktorów jest z pewnością tańsze niż kilkunastu gwiazd.
Nowe pasmo serialowe o 19:00 w TVP2 – czyli możemy liczyć na kolejne propozycje serialowe jesienią.

fot.tvp.pl

3 odpowiedzi do “Apetyt na życie i Licencja na wychowanie – co je czeka?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *