Artyści „A za Takie pytania to jesteś u Prezesa” – po odcinku 7


Smutno mi.
Do końca sezonu pozostał tylko jeden odcinek, a akcja rozkręciła się na tyle, że z przyjemnością zobaczyłabym kolejne. Najgorsze jest to, że nie ma co prosić o kolejny sezon – Artyści to dzieło zamknięte.
Nie będę bić piany.
Po raz kolejny zachęcam Was do oglądania.

Zaczęło się z grubej rury.

Odbył się pogrzeb wybitnej aktorki, a później niezapomniana stypa. Jeśli ktoś zastanawia się jak balują aktorzy zerknijcie na krótki materiał instruktażowy 😉

Jaskuła w świecie celebrytów poczuł się na tyle dobrze, że zaczął udzielać wywiadów. Oczywiście szczery chłopak nie zdawał sobie sprawy, że wdepnął w bagienko.
Ale te rozmowy ze starszym kolegą, te rzuty pomidorem 🙂

Powróciła wybitna reżyser i odnalazła swoją gwiazdę. Inspicjentka Hania początkowo mocno się krygowała, jednak kiedy złapała wiatr w żagle… Owacje na stojąco. Dorota Segda po raz kolejny pokazała klasę.
Nowa sztuka okazała się wielkim sukcesem. Dyrektor szykuje kolejną.

Proces twórczy dramatopisarza, scenki z czytaniem scenariusza, a nawet udawany wybuch śmiechu w bufecie – wszystko było genialne.
Odtrąceni aktorzy otrzymali propozycję nie do odrzucenia, a Marcin Czarnik udowodnił, że potrafi śpiewać.

Siódmy odcinek był rewelacyjny. Wszystkie dialogi, wątki to rozpisany majstersztyk. Możecie pobawić się w wyłapywanie smaczków – jednym z moich ulubionych jest tytułowy 🙂
Oczywiście po raz kolejny maksymalna punktacja.
A przed nami Finał i obrona Teatru.

14 odpowiedzi do “Artyści „A za Takie pytania to jesteś u Prezesa” – po odcinku 7”

 1. Odcinek genialny, kreacja pani Segdy wybitna, awans Jaskóły pierwszorzędny, muzyka oscarowa … 😉

  Dziwi mnie jedynie postawa męża Hani – sam się nazwał miłośnikiem teatru, a nie docenił własnej żony 😀

 2. tak tak oczywiście 🙂 Ogólnie o dzieci w domu chodziło 🙂 Kurczaki to jest taki potencjał na drugi sezon… Ech 🙁

 3. Śmieszna jeszcze była postawa Maćka. Najpierw wielki aktor WYŁĄCZNIE teatralny, ale jak liznął serialowej kasy, to się spodobało i już chciał rzucać etatem. Fajnie go Tomasz zgasił perspektywą emigracji jego bohatera 😉

 4. Powtórzę tutaj to co napisałam w rankingu, a mianowicie – muzyka. MUZYKA!
  Na początku główny temat muzyczny mnie bardzo irytował. Miałam poczucie, że buduje podejrzliwość w niewłaściwych momentach. Potem się przyzwyczaiłam.
  Sporym atutem tego serialu jest dobór piosenek, które mu towarzyszą. Rzadko wykonywane są w oryginale, a może nawet nigdy. Śpiewa ktoś we właściwym momencie. Właściwym w treści, właściwym w formie.
  A ostatnio powaliły mnie aranżacje, nowe interpretacje znanych utworów. W ostatnim odcinku, to już było naprawdę… aż ciary szły.
  Chyba sobie jeszcze raz obejrzę ten odcinek, tylko dla tych muzycznych kawałków.

 5. Sądzę że teatru , e tam za małe , mogły ” nie rozumieć ” ale oglądać spektakle , nie wiemy jakie mają możliwości intelektualne czy są tym zainteresowane lub odbierają sztukę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *