Artyści – podsumowanie wyników oglądalności

Portal wirtualnemedia.pl podał średnią oglądalność Artystów.
Okazuje się, że serial śledziło jedynie 344 tysięcy widzów, a TVP2 w trakcie emisji przegrała walkę ze wszystkimi konkurentami.

Szkoda, że nie podano wyników oglądalności na VOD, gdzie większość z nas oglądała serial. Wybitny serial dodajmy…
Drugiego sezonu TVP nie planuje. Mam nadzieję, że jednak jakaś prywatna stacja pójdzie po rozum do głowy 😉

6 odpowiedzi do “Artyści – podsumowanie wyników oglądalności”

 1. Ale o czym miałby być drugi sezon? To była zamknięta historia, a raczej wycinek pewnej rzeczywistości. Wszystko zostało powiedziane. Kontynuacja mogłaby zrobić z wybitnego dzieła zwykły serialik obyczajowy.

 2. A może po prostu seriale robione przez TVP nie mają dobrej passy? Ja np. nie oglądam prawie nic co wyprodukuje ten telewizor i to już od dawna. Wyjątkiem jest „Ranczo”. A „Artystów”… pierwszy odcinek obejrzałam z ciekawości, a przede wszystkim… z nudów.
  Gdyby Artyści zostali wyprodukowani przez TVN albo Polsat zapewniam was, że oglądalność byłaby zupełnie inna.
  Ogromną promocję miał „Na noże”, tymczasem… Wiem, że niektórzy się zachwycają, w Waszych rankingach wysoko punktujecie, ale dla mnie to jest jeden ze słabszych seriali. Już mi się nie chce go oglądać. Przy oglądaniu zatrzymuje mnie jedynie Piotr Głowacki, który jak w każdej swojej roli jest genialny.

  Pamiętam taki serial zrobiony przez TVP2 – „Paradoks”. Absolutnie genialny serial kryminalny, który też nie miał oglądalności i też nie doczekał się kolejnej serii. Zachwycona byłam nie tą intrygą, która ciągnęła się przez całą serię, ale sposobem przedstawiania poszczególnych historii wynikających z danego odcinka. Zawsze refleksja, że nic nie jest oczywiste.
  W tym serialu „zakochałam się” 😉 w Cezarym Łukaszewiczu. Mówię o tym, że w tym serialu wydaje mi się niesamowicie atrakcyjny.
  Czy ja w każdym serialu „zakochuję się” w jakimś aktorze?? 😮

  Jak ktoś nie oglądał to BARDZO polecam! „Paradoks”, dostępny na vod.tvp.pl

  Nie chciałabym politykować, bo jestem tak daleko od polityki jak mało kto, ale może ten serial był wyprodukowany za czasów nie tego prezesa co trzeba? Oglądalność tvp spada w ogóle, więc…

 3. No i Cezary Łukaszewicz, baardzo atrakcyjny w odsłonie w „Belfrze” 🙂

  Może propozycja dla adminów na plebiscyt: najlepsze „ciacho” seriali 😉 czyli konkretny aktor, w KONKRETNEJ roli, a nie że w ogóle.
  Chociaż… „ciacho” – nie!! Bo w kategorii „ciacho” wygra nie daj bosze ten beznadziejny Mikołaj Roznerski 🙂
  Niech będzie „najprzystojniejszy”, albo jakaś inna, ale dojrzalsza nazwa.

 4. bggh. Artyści to ewenement, więc nie pokuszę się o pisanie scenariusza do nawet jednej sceny. Ogólnie to wyobrażam sobie, że jakaś mądra stacja zakupi prawa do emisji, zaplaci godne pieniądze i powstanie kolejna seria. Mogę na to czekać nawet tak długo jak na Sherlocka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *