4 odpowiedzi do “Aż po sufit – koniec prapremier w Internecie”

  1. Moim zdaniem serial powinni przenieść na inny dzień i dać mu wsparcie w postaci jakiegoś programu rozrywkowego. Skoro taki program o szukaniu żony czy męża ma dobrą oglądalność i ma już 2 sezon to ja dałbym go na wtorek żeby powalczył z nowością innej stacji, bo przecież JUŻ MA GRONO FANÓW. Ale okej: ) Moim zdaniem dojdzie do sytuacji, gdzie tvn przestanie próbować tworzyć nowe seriale, bo każdy okazuje się klapą. Który to już 1 sezonowiec w ciągu 2 lat… 4? A swoją drogą żałosne jest, że nie umieją stworzyć porządnego serialu, skoro mamy wielu zdolnych ludzi w Polsce.

  2. Żadna z tych produkcji nie jest warta straty czasu. Ptaszki szeptają że oglądalność Skazanych 3 odcinka wyniosła nieco ponad 1 mln, więc jest cieniutko

  3. No mam nadzieję, że seriale będą w Polsce powstawać i to w jeszcze większej ilości, przecież to wielka maszyna do zarabiania pieniędzy. W USA każda stacja ma kilkanaście nowości w ramówce i nie boją się kasować i zamawiać kolejnych- w końcu jakiś tytuł zaskakuje, podoba się widowni i jest sprzedawany na całym świecie. Nasze produkcje też są sprzedawane – ale tutaj masz rację Łukasz – muszą być po prostu dobre.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *