Aż po sufit! we wtorki

Już wiadomo, że nowy serial TVN zastąpi w ramówce Prawo Agaty.
Premiera we wtorki o 21:30 (poczynając od 1 września 2015).

O czym to serial?
Pod jednym dachem spotykają się różne osobowości, doświadczenia i temperamenty. Wojownicza Kama (Karolina Staniec) to najstarsza z trojga dzieci. Wraca do rodziców, gdy jej związek z kolejnym mężczyzną okazuje się toksyczna pułapką. Zdecydowanie więcej szczęścia w miłości ma najmłodszy syn Domirskich, Łukasz (Krzysztof Chodorowski).


Jego serce należy do Natalii (Erika Karkuszewska), córki milionerów. On także chce być człowiekiem sukcesu. Kariera jest dla niego najważniejsza, ale życie ponad stan wpędza go w poważne długi… Łukasz nie ma wyjścia i prosi rodziców o lokum. Z kolei Tomek (Kamil Szeptycki) teoretycznie opuścił rodzinne gniazdo. Mieszka jednak tuż obok rodziców. Wieczny Piotruś Pan – żyje tu i teraz, bez większych planów i zobowiązań. Do domu Joanny i Andrzeja wprowadza się także dziadek, który nie potrafi pogodzić się ze śmiercią swojej żony. Tym samym rodzinny dom aż po sufit zapełnia się Domirskimi…

Zwiastun znajdziecie TUTAJ

5 odpowiedzi do “Aż po sufit! we wtorki”

  1. Po zwiastunie nie ma u mnie efektu WOW, aczkolwiek oceniać będę po premierze.
    Na plus sporo nieogranych twarzy.

  2. Wydaje mi się, że ten serial ma potencjał, na pewno będę oglądał i dam szansę. Wygląda zdecydowanie lepiej niż propozycje wiosenne. Być może nie jestem obiektywny, bo serial kojarzy mi się trochę z parenthood( wspaniały serial, polecam!) no i moja ukochana Gdynia w tle. Mam nadzieję, że będzie premiera w playerze tydzień wcześniej, bo już powoli brakuje mi seriali:) Ps: Obsada prezentuje się intersująco! Wreszcie (w większości) nowe twarze!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *