Azja Express – Kto odpadł i dlaczego to nie była Renata?

Bronić dziewczyny Wojewódzkiego więcej nie zamierzam. Niechaj broni się sama.
Po ostatnim odcinku programu spadnie na nią taka fala hejtu, że aż mi jej żal.
Ale Renia naprawdę sobie na to zasłużyła.
Ja pikole, czy to dziewczę nie wie, że wszędzie są kamery? Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że naprawdę aż tak bardzo potrzebuje pieniędzy w kwocie… kilkudziesięciu tysięcy złotych (pół kampanii reklamowej). O ile się uda zdobyć wszystkie amulety.

To chyba jest kwestia charakteru. Byłam pewna, że największym zmartwieniem okaże się Michał Żurawski. Silny mężczyzna mógł w dowolny sposób utrudniać poczynania swojej chudziutkiej partnerki. Ale nie. Nawet on wykazał się wielką klasą i wsiadał do zatrzymanego samochodu, kiedy był o to proszony.
Ustalamy zasady: „Wy wybierzcie, a ja obiecam, że nie będę blokować”. I co? I uwno 🙂

Renatka to zołza powszechna, a Gosia z Majdanem mieli przysłowiowego „czuja”.
BTW – Szkoda, że koperta chroniąca nie pojawiła się wcześniej.

No cóż. Mimo, iż modelka złamała mnóstwo zasad (te godzinne poszukiwania na laoskim CPN-ie) jeszcze się z nią pomęczymy.
Szkoda mi tylko jej przesympatycznej partnerki.

A odcinek z parami mieszanymi był świetny 🙂

13 odpowiedzi do “Azja Express – Kto odpadł i dlaczego to nie była Renata?”

 1. A kilka minut wcześniej sama Renata mówiła że nie będzie blokowała, a później to była jedna wielka przeginka i łamanie zasad.

 2. Ale ona zawsze tak, najpierw zgadza się na coś a potem i tak robi po swojemu… Tyle tylko, że przy akcji z jajkami Pascal sam do niej krzyczał, żeby rzucała więc było jakieś wytłumaczenie ale teraz… Nawet jeśli traktuje to jako grę i spełnia powierzoną jej rolę nie musiała robić tego w tak parszywy sposób….
  Zerknijcie na profil Azji i komentarze… Włos się jeży na głowie, może Leszek jej wybaczył ale publiczność tego nie zrobi :p
  A co do Marysi i Ludwika (?) to po zwiastunie oczekiwałam kolejnego konfliktu a tu proszę proszę 😉

 3. Każdy, no może większość, z uczestników chce wygrać. Po to tam poszli. Ale to pokazuje, że można chcieć wygrać i zostać człowiekiem, a można też chcieć wygrać i zostać…. (tu sobie wpiszcie co chcecie im gorszy wyraz tym lepszy 😉 )
  I te jej głupawe tłumaczenia „on mnie miał za przedmiot, nie szanował mojego zdania” powiedziała by po prostu „miałam utrudniać – utrudnioałam”.
  Też się dziwię, że nie dostała dyskwalifikacji, bo była mowa, że jak uciekacz złapie transport, to spowalniacz nie może nie wsiąść. Oczywiście po dyskwalifikacji mogła zostać otworzona koperta z amnestią, ale powinno być jej wytknięte, że łamie regulamin.
  Czytałam w intenetach, jak się tłumaczy złym montażem, ale gdyby to była wyłącznie kwestia stronniczego montażu współuczestnicy nie wyrażali by się o niej tak „ciepło”.
  Kolega dzisiaj się wyraził, że może tak być (i jestem w stanie w to uwierzyć) że dla lepszego show i oglądalności i takie tam, ona ma wpisane w kontrakcie bycie wredną suką. 🙂

 4. No i fajnie by było gdyby coś było z Marii i Ludwika 🙂
  Człowiek jest jednak niepoprawnym romantykiem….

 5. Z jednej strony takie było jej zadanie, może nie podejrzewała że inni nie bedą blokować.. Szulim broniła jej na antenie ze Ona poszła tam grać, wygrać.. jedni dbali o wizerunek a ona poszła tam grać… i nic w tym złego.. ale ja nie wierz że np. Iza Miko nie blokowała Pascala dlatego żeby dobrze wypaść tylko taki ma charakter po prostu.

  Chowanie się na CPNie było dziecinne, mówienie do kamery że blokować nie bedzie a później zachowanie całkiem odwrotne( po raz kolejny) świadczy tylko o tym jakim jest człowiekiem…. ale to ze nie chciała wsiąść do samochodu, chciała wysiadać w trakcie podróży, okłamała kierowce… to było łamanie zasad i nie mogę uwierzyć, że nie ma z tego żadnych konsekwencji.

  I te jej wypowiedzi jak to Leszek stawia ją przed faktem dokonanym, i nią steruje i jaka ona biedna z tym wszystkim… żenująceeeeeeeeeeeee.

  Leszka mi było strasznie szkoda.. ale w ostatecznym rozrachunku zyskał na tym. Zdobył mnóstwo fanów jako fantastyczny facet!! super ma osobowość!

 6. A ja nie rozumiem tego szkalowania Renatki , może to sztuka montażu i jest tylko tak kreowana ? Jest piękna , słodka , inteligentna. A z tym rzucaniem jajkami to nie do gońca wiedziała czy się bawić czy pójść na ustępstwo.

 7. Ale wyraźnie powiedziała przed kamerami ze jak bedzie blokerem to ona sie nie bawi, ze blokować nie będzie… a później jak sie zachowała? tutaj nie ma nic do montażu..

  jeśli chodzi o jej rozmowy z Weronika na przykład to rzeczywiście mogli wyciąć jakiś pojedyncze „pikantne”zdania o tym ze będzie kradła jak trzeba będzie, albo nawet ta rozmowa” nie panikuj-nie mów tak do mnie”.

  W każdym razie jeśli by pewnych zachowań nie przejawiała to by ich kamera nie wyłapała.. a gdy umówiła się z Aga i Marysią na łapanie stopa we czwórkę po czym chciała zabrać tylko Weronikę? były później wywiady z Agą.. Weronika też zwróciła jej uwagę że tak się nie robi… więc to też chyba nie montaż.

 8. Dlatego przy jajcach ją broniłam. Ewidentnie Paskal chciał żeby w niego rzucała, a Gosia podjudzała, że” nie taka była umowa” 😉 Ale po wczorajszym odcinku zmieniłam zdanie.
  Oczywiście wyczułam w twoim wpisie ironię bggh.

 9. mq nie do końca się zgadzam z twoim kolegą. Taki program o Złym już był. Nazywał się Agent 😉 Raczej modelka nie zgodzi się na grę „suki” bo później żaden „Jemioł” jej nie zatrudni w pokazie – „wieszak” będzie odwracał uwagę od kreacji.

 10. Ogólnie przespałam się z całą tą Renią i Azja Express. I dalej mi jej żal. Podkłada się jak gówniara.
  W zasadzie z tych wszystkich celebrytów była najmniej znana i nie ukrywajmy faktu, że do programu dostała się jedynie przez „Bycie dziewczyną znanego Wojewódzkiego”. Bo Sorry, ale przy Perfekcyjnej, Salecie, czy Paskalu nazwisko Kaczoruk przeciętnemu Polakowi nic nie mówi.

  I tak sobie ta Renia wymyśliła, że wygra Azję i będzie święcić triumfy w telewizjach śniadaniowych. A tutaj okazuje się, że program trwa kilka tygodni i nie ważne kto jest pierwszy na mecie, tylko jak kto się zachowuje przed kamerą. I determinacja Renaty stała się pośmiewiskiem. Bo dąży po trupach do celu, zachowuje się jak typowa idiotka, wykorzystuje innych, kłamie na potęgę, a jej słowem honoru można jedynie buty czyścić.
  I do tego ten wredny montaż 😉

 11. bggh chyba ogladasz inny program. Ja wszystko rozumiem, że to jest gra i każdy chce być pierwszy na końcowym etapie. Popatrz jaka jest różnica w zachowaniu Żenulki i pozostałych uczestników. W odcinku z zamianą par wyszło szydło z worka , kto jakim człowiekiem jest. Niestety kto z KW przystaje takim się staje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *