W sezonie jesiennym dużo bohaterek doczekało się potomstwa - jak Majka, Wiktoria z Licencji na wychowanie, czy Mariola z Klanu. Jednak coraz więcej bohaterek znajdzie się w stanie błogosławionym - podsumujmy zatem kto, z kim i czy wszystkie dzieci przyjdą na świat w najbliższym czasie.

Emilka - Na Wspólnej.
Nastolatka spotykała się ze sponsorem, czego wynikiem jest ciąża dziewczyny. W kolejnych odcinkach do Emilki przyjedzie mama, a ona sama będzie musiała zmierzyć się z Dawidem. Mężczyzna nie będzie zachwycony. Czy wizyta Rafała zmieni jego nastawienie?

Magda - Na Wspólnej
Znajoma Igora, która źle ulokowała swoje uczucia. Rozwiązania ciąży możemy spodziewać się na dniach. Jak wiadomo chłopak chce zostawić dziewczynę w spokoju i pozwolić jej założyć rodzinę z kimś innym. Jednak widząc zdjęcia Ewy, która jako świeża babcia uśmiecha się do niemowlaka - spodziewajmy się, że Magda zmieni zdanie.

Monika - Na Wspólnej
Nie zdobyła serca Cieślika, mimo usilnych prób. I kiedy jej obiekt uczuć zainteresował się jej bratową kobieta poinformuje go, że spodziewa się dziecka.
W stosunku do tej ciąży mam mieszane uczucia. Podejrzewam, że to brzydkie zagranie ze strony Moniki, ale nie uprzedzajmy faktów…

Sylwia - M jak miłość
Od kilku tygodni było wiadomo, że dziewczynie coś dolega. Na razie o jej odmiennym stanie wie tylko Ola, współlokatorka. Kogo to dziecko? Sylwia twierdzi, że jego ojcem jest lekarz, którego poznała podczas pobytu w szpitalu - jak jest naprawdę?

Wanda - Czas honoru.
Ukochana Bronka ukrywa się w klasztorze i zamartwia się tym, że dziecko nie jest jej narzeczonego, tylko jest owocem gwałtu. Niestety w odcinku 33 Wanda poroni…

Paula - Miłość nad Rozlewiskiem
Dziewczyna jest w ciąży z żonatym francuzem. A teraz doczekała się oświadczyn wspaniałego mężczyzny, w którym również się zakochała. Czy Sławek pogodzi się z tym, że nie jest biologicznym ojcem dziecka?

Marta - Na dobre i na złe
Dziewczyna odkryje, że po raz kolejny spodziewa się dziecka (a może nawet dzieci). Dojdzie do sprzeczki między nią, a Konicą. Irena i Tretter próbują ich pogodzić.

Iza - Usta, usta
I to z kim? I to z własnym “prawie” byłym mężem. W przeciwieństwie do Piotra nie cieszy ją ta sytuacja. Dziecko poważnie komplikuje jej plany zawodowe.

Justyna - Ratownicy
Siostra Staszka zwierzy się ze swojego stanu dopiero w siódmym odcinku. Kto jest ojcem?
Dowiemy się w najbliższych odcinkach.

W ciąży znajdzie się jeszcze jedna bohaterka serialu Usta usta, ale dopiero w trzecim sezonie.
I “podobno” w ciąży może być również Sylwia z Tancerzy. Ale na razie cicho sza. ;)

Imponująca liczba przyszłych/niedoszłych matek. Czy kogoś pominęłam? Macie może jakieś wiadomości co do stanu, w którym znajdą się nasze ulubione bohaterki?

fot.itech.dickinson.edu