Baby Boom w polskim serialu

W sezonie jesiennym dużo bohaterek doczekało się potomstwa – jak Majka, Wiktoria z Licencji na wychowanie, czy Mariola z Klanu. Jednak coraz więcej bohaterek znajdzie się w stanie błogosławionym – podsumujmy zatem kto, z kim i czy wszystkie dzieci przyjdą na świat w najbliższym czasie.

Emilka – Na Wspólnej.
Nastolatka spotykała się ze sponsorem, czego wynikiem jest ciąża dziewczyny. W kolejnych odcinkach do Emilki przyjedzie mama, a ona sama będzie musiała zmierzyć się z Dawidem. Mężczyzna nie będzie zachwycony. Czy wizyta Rafała zmieni jego nastawienie?

Magda – Na Wspólnej
Znajoma Igora, która źle ulokowała swoje uczucia. Rozwiązania ciąży możemy spodziewać się na dniach. Jak wiadomo chłopak chce zostawić dziewczynę w spokoju i pozwolić jej założyć rodzinę z kimś innym. Jednak widząc zdjęcia Ewy, która jako świeża babcia uśmiecha się do niemowlaka – spodziewajmy się, że Magda zmieni zdanie.

Monika – Na Wspólnej
Nie zdobyła serca Cieślika, mimo usilnych prób. I kiedy jej obiekt uczuć zainteresował się jej bratową kobieta poinformuje go, że spodziewa się dziecka.
W stosunku do tej ciąży mam mieszane uczucia. Podejrzewam, że to brzydkie zagranie ze strony Moniki, ale nie uprzedzajmy faktów…

Sylwia – M jak miłość
Od kilku tygodni było wiadomo, że dziewczynie coś dolega. Na razie o jej odmiennym stanie wie tylko Ola, współlokatorka. Kogo to dziecko? Sylwia twierdzi, że jego ojcem jest lekarz, którego poznała podczas pobytu w szpitalu – jak jest naprawdę?

Wanda – Czas honoru.
Ukochana Bronka ukrywa się w klasztorze i zamartwia się tym, że dziecko nie jest jej narzeczonego, tylko jest owocem gwałtu. Niestety w odcinku 33 Wanda poroni…

Paula – Miłość nad Rozlewiskiem
Dziewczyna jest w ciąży z żonatym francuzem. A teraz doczekała się oświadczyn wspaniałego mężczyzny, w którym również się zakochała. Czy Sławek pogodzi się z tym, że nie jest biologicznym ojcem dziecka?

Marta – Na dobre i na złe
Dziewczyna odkryje, że po raz kolejny spodziewa się dziecka (a może nawet dzieci). Dojdzie do sprzeczki między nią, a Konicą. Irena i Tretter próbują ich pogodzić.

Iza – Usta, usta
I to z kim? I to z własnym „prawie” byłym mężem. W przeciwieństwie do Piotra nie cieszy ją ta sytuacja. Dziecko poważnie komplikuje jej plany zawodowe.

Justyna – Ratownicy
Siostra Staszka zwierzy się ze swojego stanu dopiero w siódmym odcinku. Kto jest ojcem?
Dowiemy się w najbliższych odcinkach.

W ciąży znajdzie się jeszcze jedna bohaterka serialu Usta usta, ale dopiero w trzecim sezonie.
I „podobno” w ciąży może być również Sylwia z Tancerzy. Ale na razie cicho sza. 😉

Imponująca liczba przyszłych/niedoszłych matek. Czy kogoś pominęłam? Macie może jakieś wiadomości co do stanu, w którym znajdą się nasze ulubione bohaterki?

fot.itech.dickinson.edu

6 odpowiedzi do “Baby Boom w polskim serialu”

  1. marta, iza mnie mocno zaskoczyly 🙂 dzieki za podsumowanie mi nikt do glowy nie przychodzi a z sylwia to podobno tylko plotki 😛

  2. Widziałam gdzieś streszczenie klanu w którym jest napisane ze Donata poinformuje Rafalskiego ze jest z nim w ciąży w odc.1958, ale czy to wiarygodne streszczenie to nie wiem..

  3. szkoda ze Wanda poroni 🙁 a zdrugiej strony moze to i dobrze? ale duzo tych ciaz chyba jest tak ze jak nie maaj co wymyslec scenarzysci to albo romans albo kolejna ciaza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *