Barwy szczęścia – Porwanie, badania płodności i zbuntowana nastolatka – streszczenia

Barwy szczęścia streszczenia odcinków 1506-1510.
Premiera od 3 października 2016.

1506

Sadowski nadal prowadzi śledztwo w sprawie Berga i ostrzega Kasię, że powinna być ostrożna. Wkrótce do Fitness Klubu zapisuje się młoda dziewczyna Eunika, która koniecznie chce ćwiczyć z Górką Magda, pomimo rozterek, zgadza się w końcu zostać żoną Sebastiana, a nawet zaczyna snuć plany rodzicielskie. Tymczasem Kowalski dostaje tragiczną wiadomość z Kanady. Jego była żona zginęła w wypadku samochodowym. Wygląda na to, że Sebastian będzie musiał zaopiekować się swoją nastoletnią córką Angelą, z którą do tej pory nie utrzymywał kontaktów. Kajtek i Oliwka planują wakacyjny wyjazd tylko we dwoje. Małym podstępem udaje im się uzyskać zgodę swoich rodziców.

1507

Borys odwiedza Aldonę w jej gospodarstwie pod Warszawą i ochoczo rzuca się do pomocy w pracach polowych. Dawna ukochana kompletnie oczarowuje Grzelaka. Konstancja, dowiedziawszy się, że Jola wyjechała do Indii, odwiedza Janka i proponuje mu wspólnego drinka. Kasia prosi Łukasza, żeby odpuścił sprawę Berga. Tymczasem wydawca żąda mocnych dowodów przeciwko biznesmenowi i Sadowski ponownie spotyka się z bandytą, licząc że uda mu się go sprowokować i zdobyć obciążający go materiał Sandra mówi Sabinie, że jadą z Michałem nad morze i chcą zabrać ze sobą Maję. Tomalową niepokoi fakt, że od jakiegoś czasu biologiczni rodzice dziewczynki odwiedzają ją osobno. W końcu wychodzi na jaw, że Sandra i Michał się rozstali.

1508
Po brutalnym porwaniu Łukasz jest więziony w agencji towarzyskiej, gdzie bandyci odurzają go alkoholem i narkotykami. W tym czasie Kasię atakuje Eunika, która na polecenie Berga udawała klientkę Fitness Klubu. Klara i Jaga chcą pomóc uchodźcom i uczą przyjaciół z Syrii języka polskiego. Towarzyszy temu dużo śmiechu, a Fayad najwyraźniej flirtuje z Jagą. Miłość dawnych kochanków najwyraźniej odżywa, a Aldona prosi Borysa, żeby został z nią na wsi. Grzelak poznaje syna ukochanej, Aleksa. Chłopak nie kryje niechęci w stosunku do znajomego matki.

1509
Kasia i Łukasz cieszą się spokojem po aferze z Bergiem i wreszcie na poważnie zaczynają planować swój ślub. Do Fitness Klubu przychodzi Eunika, prosi Górkę o zmianę zeznań w jej sprawie, tłumacząc w jaki sposób Berg zmusił ją do współpracy. Marta jest załammana. Okazało się, że Piotr zamierza zabrać Ewę na dwa miesiące do Londynu. Kasia stara się pocieszyć przyjaciółkę, a Artur martwi się, żeby żona nie wróciła do nałogu. Czarek mówi Marlenie, że zrobił badania na bezpłodność. Od dawna bezowocnie starają się o dziecko. Uważa, że teraz żona powinna przebadać się. Natalia i Klemens dowiadują się, że ich biuro porad prawnych, które właśnie likwidują, ma gigantyczne długi. Zwoleńska w końcu zaczyna rozumieć, że przez Oliwiera pogrzebała swoją prawniczą karierę. Magda zastanawia się, dlaczego Sebastian jest przygnębiony, skoro zgodziła się na ślub. Wkrótce narzeczony przedstawia jej swoją córkę Angelę.

1510

Magda jest zła na Sebastiana, że nic jej nie powiedział o swojej przeszłości i o tym, że jest ojcem zbuntowanej nastolatki. Tymczasem Kowalski stara się nawiązać kontakt z córką, ale dziewczyna mówi mu wprost, że jest dla niej obcym człowiekiem i chce jak najszybciej wracać do swojego życia w Kanadzie. Czarek naciska na Marlenę, żeby jak najszybciej zostali rodzicami. Dziewczyna zwierza się Kasi, że boi się zostać matką, bo sama wychowywała się w domu dziecka i nic nie wie o rodzicielstwie. Borys wciąż myśli o Aldonie i nie może doczekać się kolejnego spotkania. W końcu decyduje się zacząć wszystko od nowa. Wraca na wieś z pierścionkiem zaręczynowym i pada na kolana przed ukochaną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *