Będzie Czas honoru 5!

Dobra wiadomość dla fanów serialu. Jak podaje Super Express produkcja postanowiła kontynuować losy bohaterów, które będą obejmować dwa ostatnie miesiące przed powstaniem warszawskim.
Zdjęcia prawdopodobnie ruszą w kwietniu 2012 roku.

Data emisji nie jest jeszcze znana.

8 odpowiedzi do “Będzie Czas honoru 5!”

  1. To jedyny serial który po kilku seriach nie stracił formy. trzymam kciuki i czekam na kolejne odcinki 😀

  2. To dobrze 😉 Co prawda trochę przekłamuje historię, no ale mimo wszystko warto. Obsada dobra (choć bark Globisza, Romantowskiej, Wieczorka, Bluszcza i Englerta to strata).
    Mam tylko nadzieję, że nie rozminą się z prawdą jak to robili do tej pory i prawdziwie ukażą powstanie warszawskie.

  3. A ja byłam pewna, że 4. seria „dociągnie” do końca wojny, a tu się okazuje, że 5. się zacznie przed Powstaniem… Hmm…

  4. Nie wiem dlaczego ale nowe odcinki są nudne. Przynajmniej moim zdaniem. Przegadane nie trzymają w napięciu tak jak poprzednie serie. Może scenarzyści postanowili dać widzom czas na trochę oddechu. Ale w pierwszych seriach zdecydowanie się martwiłam o los głównych bohaterów. Teraz tak sie snuja po planie i rozmawiają 🙂

  5. Nie wiem co Wy macie do tego serialu. Jest genialny, ma świetną obsadę, jak dla mnie to najlepszy polski serial. Przynajmniej jest o czymś a tasiemiec jak Klan czy Plebania. 🙂

  6. kocham go i tyle, nic dodać nic ująć, nie mogę tylko ścierpieć dlaczego tak mało ludzi go ogląda, po za tym jest tak mało doceniany, że już potrafię stwierdzić, że na 1000% nie zdobędzie telekamery, no bo w Polsce jest taka polityka, że jak jest coś lepszego to od razu się go wykurza, a jak powstanie jakiś gniot to ciągną go latam-np moda na sukces, w dwójce też zamiast kilku pseudo seriali mogli by pościć chociaż by powtórki czasu honoru, lub wprowadzić, cykl filmów wojennych, jestem tęż pewna, że gdyby czas honoru szedł wcześniej np o 20:00 to miałby większą popularność DLATEGO APELUJE TELEWIZJO POLSKA BĄDŹ WRESZCIE POLSKA I ZAMIAST CIĄGNĄĆ LATAMI AMERYKAŃSKIE CHŁAMY POKARZ COŚ PRZYZWOITEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *