9 odpowiedzi do “Belfer 2 – Pierwszy film z nowymi scenami”

 1. A ja czekam na Belfra mimo że finał rozczarował trochę. Czekam jeszcze z niecierpliwością na Watahę.
  Adminko planujesz w tym roku jakieś top oczekiwań? Bo jestem ciekawa Twoich typów.

 2. Czekam na oficjalne potwierdzenie, bo kilka seriali się kręci, ale robią z tego taką tajemnicę, że szkoda gadać 😉
  Ja jestem fanką „obyczajowych” i widzę, że na kilka mogę liczyć… Chociaż jak trafi się coś tak fenomenalnego jak „Artyści” to będę szczęśliwa.

 3. Jak na polskie seriale to i Belfer i Wataha są niezłe. Oczywiście porównując je ze światowymi produkcjami to wypadają blado. Polecam zobaczyć czeskie Pustkowie, tutaj widać jaka jest przepaść w naszej kinematografii w porównaniu nawet z czeską. Nie wspominając o produkcjach skandynawskich czy brytyjskich

 4. tomek masz rację, ale jak sam napisałeś na polskie realia to jedne z lepszych seriali. Mam nadzieję że w drugim sezonie też będą przynosiły emocje i oczekiwane na następne odcinku. Bo czasami tak jest że mimo dobrego pierwszego sezonu w drugim już coś nie trybi.

 5. Fajną rzecz można przeczytać an filmie polskim, a mianowicie że w drugim sezonie ma grać Stefan Pawłowski i wcieli się w postać Macieja Dąbrowy. Ciekawe czy to świadoma zmiana aktora, czy też Józek Pawłowski odmówił/nie mógł i zastąpili go Stefanem?
  Oczywiście może być tak że świadomie go zamienili żeby pokazać że wydarzenia z 1 sezonu odcisnęły piętno i się zmienił itd.
  Bo mimo dużego podobieństwa braci Pawłowskich to jednak są oni różni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *