Belle Epoque – będzie 2 sezon

Dobra wiadomość dla fanów Belle Epoque. Niebawem rozpoczną się prace nad nowym sezonem, jednak czeka nas sporo zmian!
Przede wszystkim produkcja rezygnuje z XIX wieku. Nowe odcinki będą ulokowane we współczesnym Krakowie.
„Sam format bardzo spodobał się widowni, jednak scenografia i kostiumy pożerają większość budżetu” – zdradziła osoba z planu. „W finałowym odcinku, który właśnie jest kręcony – Jan z przyjaciółmi znajdą wehikuł czasu, którym przeniosą się do 2017 roku.

„Początki nie będą łatwe” – Weronika i Henryk muszą zmierzyć się z kolejną rzeczywistością i poszerzyć swoją wiedzę w trybie przyspieszonym. Rodzeństwo rozpocznie studia i wda się w wir zabawy.

Oszołomiony Jan odda swój płaszcz do hipoalergicznej pralni i skorzysta z pomocy Barber shop’u. Jego życie zdecydowanie utrudni walka ze smogiem…

Konstancja początkowo zachłyśnie się wizytami w SPA i zabiegami medycyny estetycznej, ale ostatecznie skupi się na wydaniu własnej biografii, która jednocześnie będzie poradnikiem o odchudzaniu i wykorzystaniu naturalnych metod pielęgnacji sprawdzonych w XIX wieku.

Duże zmiany szykują się również u postaci drugoplanowych. Komisarz Jelinek zostanie czołowym celebrytą, który zupełnie przestanie irytować się pracą w policji. Spory wzgląd na luźniejszy tryb życia będą miały dochody i skwapliwe korzystanie z programu 500+.

Mila założy prywatny kanał na youtube i będzie zapraszana do Telewizji śniadaniowej w roli eksperta od mężczyzn.

Spodziewajcie się sporej dawki zaskoczeń i zwrotów akcji. Nowoczesne laboratoria, nowinki techniczne połączone z bystrością bohaterów mają stanowić genialną mieszankę.
Nieoficjalnie wiadomo, że naszej ekipie będzie pomagał samochód obdarzony sztuczną inteligencją.

Trzymam kciuki!

3 odpowiedzi do “Belle Epoque – będzie 2 sezon”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *