Better With You – nowy hit ABC?

Stacja proponuje na jesień 2010 kilka nowości. Dużo miejsca w swojej ramówce poświęciła też serialom komediowym. Kolejną propozycją będzie opowieść o dwóch siostrach, ich związkach i relacji z rodzicami.
Na szczególną uwagę zasługuje obsada! W roli sarkastycznej matki Debra Jo Rupp, którą z pewnością pamiętamy jako Kitty Forman z serialu That ’70s Show („Różowe lata 70-te”)
Jej mężem będzie Kurt Fuller, którego dorobek jest równie duży. Ostatnio wystąpił m.in. w serialach Psych i Supernatural.

Każda para ma swoje problemy. Najmłodsza córka – Mia Putney postanawia wyjść za mąż za chłopaka, którego zna tylko siedem i pół tygodnia. Decyzję przyspiesza fakt, że para spodziewa się dziecka.

Jej starsza siostra jest w związku dziewięć lat i nie ma zamiaru zmieniać swojego stanu cywilnego (a przynajmniej tak utrzymuje). Okazuje się, że

Rodzice to para, która jest razem 35 lat. Chcą jak najlepiej dla swoich córek, dlatego ukrywają przed nimi swoje problemy. Przerzucają się złośliwostkami i uszczypliwymi uwagami.

Serial wcześniej powstawał pod roboczym tytułem: Better Together, później był znany jako That Couple. W ramówce jesiennej znalazł się jednak po nazwą Better With You (Lepiej z Tobą).
Scenariusz napisał Shana Goldberg-Meehan, a reżyserią zajął się James Burrows.
Emisja w środy przed Modern Family

Obsada:
Joanna Garcia as Mia Putney
Jennifer Finnigan as Maddie Putney
Josh Cooke as Ben
Jake Lacy as Casey
Kurt Fuller as Joel Putney
Debra Jo Rupp as Vicky Putney

Jedna odpowiedź do “Better With You – nowy hit ABC?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *