Twórca serialu Stephanie Savage nadal bawi się z widzami w “kotka i myszkę” informując w wywiadach, że ich romans jest możliwy ale niczego nie może potwierdzić. I oczywiście niczemu nie zaprzecza. Ostatnio stwierdziła, że między Pennem Badgley i Leighton Meester jest tyle chemii, że mogliby rozpalić całe laboratorium.

Widzieliśmy już ich wspólną wyprawę celem ratowania reputacji Sereny. Produkcja zainspirowała się komediami z lat 30 i 40-tych jak “Philadelphia Story” z Katherine Hepburn, gdzie główni bohaterowie nienawidzą się i non stop dogryzają sobie - podobnie jest w przypadku Blair i Dana.

W nowych odcinkach “para” zacznie ze sobą współpracować w magazynie o modzie!
Dan i moda?

Twórca serialu zdaje sobie sprawę, że wielu z widzów nie jest zadowolonych z możliwości romansu tej pary. I sami boją się o przyszłość swoich pomysłów.

Serena, która chciała wrócić do Humphrey’a obecnie będzie bardziej zainteresowana bratem Juliet - Benem, który przez Lily został niesłusznie oskarżony i wylądował w więzieniu. Szykuje się kolejny romans?

Lily bardzo powoli stara się odzyskać zaufanie dzieci i przyjaciół. Czeka ją jednak długa droga. Ale może liczyć na pomoc i wsparcie od swojego byłego męża Dr van der Woodsena.

Z Natem zamieszka… niestety nie ma na razie informacji o kolejnej dziewczynie. Współlokatorem zostanie jego ojciec, którego po wyjściu z więzienia czeka rozwód.

A życiem prywatnym i uczuciowym Chucka wstrząśnie nowa drużyna, która niebawem pojawi się w NY ojciec i córka - Russel i Raina Thorpe.
Jak widzieliśmy na zdjęciach sprzed tygodni z córeczką nie będą dyskutować jedynie o finansach.

Podoba Wam się taki obrót spraw? Chcecie romansu Dana i Blair? Czy wolicie, żeby został tylko w głowach scenarzystów?
Nowe odcinki dopiero po 20 stycznia 2011.

fot.fanpop.com