Blair z Danem? Czy to dobry pomysł? + kilka informacji o innych bohaterach

Twórca serialu Stephanie Savage nadal bawi się z widzami w „kotka i myszkę” informując w wywiadach, że ich romans jest możliwy ale niczego nie może potwierdzić. I oczywiście niczemu nie zaprzecza. Ostatnio stwierdziła, że między Pennem Badgley i Leighton Meester jest tyle chemii, że mogliby rozpalić całe laboratorium.

Widzieliśmy już ich wspólną wyprawę celem ratowania reputacji Sereny. Produkcja zainspirowała się komediami z lat 30 i 40-tych jak „Philadelphia Story” z Katherine Hepburn, gdzie główni bohaterowie nienawidzą się i non stop dogryzają sobie – podobnie jest w przypadku Blair i Dana.

W nowych odcinkach „para” zacznie ze sobą współpracować w magazynie o modzie!
Dan i moda?

Twórca serialu zdaje sobie sprawę, że wielu z widzów nie jest zadowolonych z możliwości romansu tej pary. I sami boją się o przyszłość swoich pomysłów.

Serena, która chciała wrócić do Humphrey’a obecnie będzie bardziej zainteresowana bratem Juliet – Benem, który przez Lily został niesłusznie oskarżony i wylądował w więzieniu. Szykuje się kolejny romans?

Lily bardzo powoli stara się odzyskać zaufanie dzieci i przyjaciół. Czeka ją jednak długa droga. Ale może liczyć na pomoc i wsparcie od swojego byłego męża Dr van der Woodsena.

Z Natem zamieszka… niestety nie ma na razie informacji o kolejnej dziewczynie. Współlokatorem zostanie jego ojciec, którego po wyjściu z więzienia czeka rozwód.

A życiem prywatnym i uczuciowym Chucka wstrząśnie nowa drużyna, która niebawem pojawi się w NY ojciec i córka – Russel i Raina Thorpe.
Jak widzieliśmy na zdjęciach sprzed tygodni z córeczką nie będą dyskutować jedynie o finansach.

Podoba Wam się taki obrót spraw? Chcecie romansu Dana i Blair? Czy wolicie, żeby został tylko w głowach scenarzystów?
Nowe odcinki dopiero po 20 stycznia 2011.

fot.fanpop.com

10 odpowiedzi do “Blair z Danem? Czy to dobry pomysł? + kilka informacji o innych bohaterach”

 1. Niech będzie ten romans, nie podoba mi się TA NOWA dziewczyna,pewnie będzie dokuczać Blair.Czy współpraca z Williamem nie odbije się na związku Lily z Rufusem ?

 2. Chief Executive Officer CEO prezes, lub osoba, która zajmuje najważniejsze miejsce w firmie (która dysponuje największą władzą)

 3. Ja chciałabym żeby Blair znowu była z Chuck’em. oni do siebie najbardziej pasują, a w ogóle co to za pomysł ona i Dan ? przecież to jest nie możliwe xd mam nadzieję jednak, że ta nowa dziewczyna Chucka nie zostawi go jak wszystkie poprzednie … Elle, Eva, Blair … bo on naprawdę zasługuje na to szczęście chociaż dobrze wiem, że nie z tą dziewczyną.

 4. niech nawet sie pobiora ,ale i tak wiadomo ze B bendzie z C , a D z S , chodzi o to zeby cos sie dzialo w tym serialu , bo jak nic sie juz nie bendzie dzialo to plotkara skanczy sie wczesniej niz za dwa lata ;(

 5. Tak,ten zwiastun mnie powalił,po kilkukrotnym obejrzeniu tego zwiastunu wydaje mi się ze ojciec tej NOWEJ będzie chciał/lub kupi firmę ojca Chucka,a on będzie chciał ją odzyskać i dlatego zada się z tą dziewczyną.

 6. też tak wnioskuję! a w trailerze jest moment, kiedy ktoś atakuje Damiana. wydaje mi się, że tym kimś będzie Ben. myślę, że Ben napadnie Damiena, za to, że Damian sprzedał Juliet narkotyki, a ta zaś podała je Serenie, co mogło S. zabić. Co Wy na to? a ja po obejrzeniu 1 serii zaprzeczam to, o czym pisałam wcześniej: że C nie musi być z B. Wycofuję się z tych komentarzy!!!
  mam nadzieję, że Blair i Chuck wrócą do siebie po tej murzynce 😉

 7. W komentarzach na angielskiej stronie doczytałam się że Chuck ma szantażować ojca tej dziewczyny,tym że on{Chuck}może ją SKOMPROMITOWAĆ!

  Adminie błagam przetłumacz ten drugi zwiastun.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *