Blondynka 5 – Nowe odcinki od 4 grudnia 2016

Natalia Rybicka zastąpiła Joannę Moro w roli tytułowej Blondynki. O jej względy tym razem będzie się starał Grzegorz Małecki, który wcieli się w Dawida Szpringera – producenta muzycznego.

Nowe odcinki pojawią się w niedzielne wieczory – od 4 grudnia 2016.

2 odpowiedzi do “Blondynka 5 – Nowe odcinki od 4 grudnia 2016”

  1. W końcu TVP odmłodziło 27 letnią Sylwie Kubus (Natalia Rybicka 28L.) bo do tej roli musi być aktorka młoda a 28 letnia natalia rybicka pasuje idelanie do roli weterynarz 27 latki z majaków na podlasiu …poprzednia tylko zgrywała młodą a raczej udawała być 27 letnią sylwią kubus 6 i 7 sezony także z Natalią Rybicką

  2. Odcinek 1 V sezonu:
    Sylwia i Marcin śpieszą się do kościoła na ślub. Są spóźnieni. Przed ołtarzem Marcin trzyma obrączki i wręcza je swojemu stryjowi. To ślub doktora i Jasiuni. Do Majaków przyjeżdża Eva Luna, chce spotkać się z Marcinem. Razem z nią pojawia się David Springer – kompozytor, który szuka na Podlasiu inspiracji i wytchnienia. Zamieszkuje w leśniczówce u Auguścików. Ksiądz Błażejczyk zaprosił do Majaków dwie rodziny uchodźców. Wskutek nieporozumienia, dowodzony przez Maneja oddział paramilitarny odsyła ich z powrotem, nim dotrą na uroczyste powitanie przygotowane przed domem Dalmaty. Eva Luna wyznaje Sylwii, że jest w ciąży z Marcinem. Sylwia wie, że to koniec związku. Z Majaków wyjedzie albo Marcin, albo ona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *