Blondynka – dwa odcinki w niedzielę

30 maja TVP przygotowała gratkę dla fanów serialu „Blondynka”. Zostaną wyemitowane dwa odcinki serialu 11- „Przyjaciółki są jak bimber”, oraz 12sty „Szczęście na raty”.
Co zobaczymy?

Odcinek 11
Sylwia czeka na przyjazd przyjaciółek z Warszawy. Jasiunia i dr Fus obawiają się, że dziewczyna planuje powrót do miasta. Majka i Jagna przybywają do Majaków. Pierwsza z nich chcąc uniknąć zderzenia z Bogusią jadącą na koniu, skręca gwałtowanie i uderza w auto Maneja. Kiedy mężczyzna orientuje się, że winowajczynie są przyjaciółkami Sylwii, zaprzestaje sporu i zabiera je do siebie. Na kolację u Zdebela zostają zaproszeni także pani weterynarz i Zbyszek. Późnym wieczorem lekarka z Jagną wracają do domu, zaś Majka decyduje się przenocować u Maneja. Podczas wizyty biskupa we wsi ma miejsce cud. Obraz malowany przez Jagnę rozmywa się na oczach wiernych. Viola i Traczyk prowadzą negocjacje w sprawie sprzedaży klaczy Dalmaty. Arnold, zachwycony Majką, postanawia jej się oświadczyć. Niestety, dziewczyna wraz z Jagną wraca do stolicy.

Odcinek 12
Manej prosi Sylwię o numer telefonu Majki, lecz ta nie wyjawia mu go. Tuż potem do lecznicy przyjeżdża Auguścik. Wraz ze swoją narzeczoną Elwirą zaprasza domowników na wesele. Kubus szybko zaprzyjaźnia się z przyszłą panną młodą. Nadchodzi dzień ślubu. Wśród obecnych w kościele zaczynają krążyć ulotki z wizerunkiem Elwiry, świadczącym jednoznacznie o wykonywanej przez nią wcześniej profesji. Auguścikowa jest zrozpaczona, zaś wściekły Michał bierze strzelbę i ucieka do lasu. Jego niedoszła żona z płaczem wyjaśnia Sylwii, że padła ofiarą pomówienia. Ta domyśla się, że ulotki ze zdjęciem Elwiry były zemstą Maneja na Auguściku, z którym ostatnio prowadził spór. Leśniczy usiłuje się zastrzelić. Weselnicy próbują go powstrzymać. Sylwia zmusza Arnolda, by przyznał się do sfabrykowania ulotek. W zamian za to dostaje od niej numer Majki.

fot.http://www.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *