7 odpowiedzi do “Blondynka – Kolejna zmiana głównej bohaterki!”

 1. vov… ciekawe czy się przefarbuje na tytułową blondynkę:)
  powiedzcie mi czy te kilkukrotne zmiany wynikają z niechęci aktorek do pracy na planie po jakimś czasie, czy to specjalny dziwny zabieg w tym serialu?

 2. Nigdy nie oglądałam tego serialu, ale słyszałam, że już kilka aktorek wcielało się w główną bohaterkę i stąd moje pytanie. Czy te zmiany są jakoś wyjaśniane w fabule serialu? Np. operacja plastyczna, wypadek itd.

 3. Nie 🙂 Każda następna aktorka jest wrzucana na głęboką wodę, nazywa się Sylwia Kubus, jest weterynarzem w Majakach, ma tych samych znajomych, itp.

 4. czyli to ta sama postać po prostu, to coś typu nowy Michał w Klanie? dobrze rozumiem?

  ja juz kiedys o to bodajże pytałam, ale dawno temu,chyba jak z Julii Pietruchy blondynką stała się Joanna Moro.. teraz z ciekawości weszłam na wikipedie i widzę ze nie tylko w jej roli zaszła tego typu zmiana aktora.. zaskakujące to dla mnie jest, ale sama widziałam tylko kilka odcinków, pierwszej serii to nie wiem jak to wyglądało.

 5. Nie wiem czemu tak jest. Od odejścia z produkcji Julii ktoś wpadł na pomysł, że co kilka sezonów trzeba wymienić twarz głównej bohaterki.
  Nie mam pojęcia, czy aktorki same rezygnują? W sumie nie słyszałam o nowych, wielkich projektach Natalii Rybickiej, czy Joanny Moro…
  Dziwny zabieg.

 6. Rybicka sama zrezygnowała, bo chce się skupić na teatrze. O Moro nic nie wiem. 🙂 Poza Barwami chyba nigdzie jej nie ma.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *