Bodo – Poznajcie nowego Eugeniusza – po odcinku 5

Antek Królikowski został zastąpiony przez Tomasza Schuchardta.
Czy podoba mi się ta zamiana? Na razie niekoniecznie.
Oczywiście „nowy Eugeniusz” jest bardziej podobny do wybitnego aktora, jednak mam wrażenie, że brakuje mu luzu i dynamiki poprzednika.

W zasadzie nie napiszę za wiele o wydarzeniach, bo piąty epizod w większości skupił się na historii miłości Bodo do Ady. Dziewczyna pomimo usilnych starań aktora pogardziła jego uczuciami i wybrała życie u boku ustabilizowanego lekarza.

Eugeniusz zadebiutował w filmie – jednak niestety został wycięty. Ważne, że pojawił się na premierze i poznał wpływowych ludzi. Niebawem jego kariera poszybuje do przodu.

Tomasz Schuchardt śpiewał i tańczył. Czekam na więcej, bo na razie mnie nie kupił 😉

Na początek 2 bobry.

8 odpowiedzi do “Bodo – Poznajcie nowego Eugeniusza – po odcinku 5”

  1. Ano właśnie, nowy Eugeniusz, w zestawieniu z oryginałem (nie tylko z Antkiem) jest bez fasonu, rozmemłany, by nie powiedzieć zbyt krępy. Brakuje mu poślizgu i tego pazura, który sprawił, że Eugeniusz został gwiazdą. W założeniu, jak chodzi o wyraz sceniczny, miało być lepiej, a jest niekoniecznie dobrze. Poza tym wypisywałem tu już swoje wywody na temat fizjonomi aktorów zatrudnionych do roli Bodo…Za odcinek w porywach dałbym nie więcej jak 2,5 bobra 😉

  2. Adminko,

    dziękujesz, że jestem lekko wredny?;) Bodo niby był z lekka krępawy, ale kapitałem były jego oczy i głos – tak więc reszta nie miała znaczenia. Poza tym miał ten szyk, szarm i wdzięk;) Może ten brak fasonu w serialu wynika z tego, że na arenę nie wkroczył jeszcze mistrz kroju i szycia – Moryc? Póki co, popielatym garniturom Bodo brakuje formy:)

  3. Myślałam o różnych opiniach na temat Pana Tomasza, jednak na krępego nie wpadłam.
    Być może po powrocie Moryca wszystko się zmieni 😉

  4. Ja też uważam, że Schuchardt jest krępy, żeby nie powiedzieć gruby. Facet zupełnie nie dba o swoje podstawowe narzędzie pracy czyli ciało

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *