Bożenka ma złamane serce

Po niefortunnej sesji fotograficznej dziewczyna nadal interesuje się Miłoszem. Zauroczona, szczęśliwa będzie chciała jak najwięcej spotykać się z artystą. Próbę pocałunku zrujnuje jednak jej ojciec, który pojawi się przed blokiem. Grażynka zapewni córkę, że nie ma nic przeciwko  nowej znajomości. Okaże się jednak, że Miłosz znajdzie kolejny obiekt uczuć.
Kto nim będzie?

Marta zaaranżuje kłopoty z samochodem i zaprosi chłopaka na kolację. Kolejnego dnia zaproponuje mu kolejne spotkania o ile uporządkuje swoje relacje z Bożenką. Zafascynowany choreografką chłopak zaprosi córkę Rysiów do restauracji. I zaproponuje jej jedynie przyjaźń… Zrozpaczona dziewczyna wybiegnie.

Bożenka zwierzy się ze swojej nieszczęśliwej miłości rodzicom. Pocieszać ją będzie również Kamila. A Miłosz zacznie się buntować!
Coraz więcej czasu zacznie przebywać poza domem Pawła i Krystyny, nie będzie również wracał na noc. Do akcji wkroczy jego ojciec – hodowca drobiu, który również niewiele wskóra. Postanowi znaleźć syna na uczelni i postawi mu ostre warunki.

A Bożenka zaprzestanie uczęszczać do szkoły tańca prowadzonej przez Martę…

fot.tvp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *