Brzydula 11-15 – Streszczenia odcinków

Premiera od 19 października 2020r.

11

Po rozmowie z Arturem Ula postanawia oswoić dzieci z Febo&Dobrzański. Na miejscu okazuje się, że nie mogła wybrać gorszego momentu. Po poznaniu Kacpra Maciek popada w jeszcze większą paranoję. Podejrzewa, że dni jego małżeństwa są policzone. Nie odpuszcza jednak tak łatwo i zamierza walczyć o żonę. W tym celu musi naprawić błędy z przeszłości. Ala, zajmując się Antosiem, niechcący zatrzaskuje go w domu. Z odsieczą przychodzi jej Beatka, ale nie sama! Podczas sesji kombinezonów roboczych fotograf nie potrafi porozumieć się z modelką, która ma opory przed realizacją całego przedsięwzięcia. W tej sytuacji do akcji wkracza Nadia… Marek nawiązuje kontakt z Pshemko.

12

Ula wciąż nie może otrząsnąć się po sytuacji, którą zastała w biurze męża. Postanawia się z nim skonfrontować. Maciek zaczyna mieć obsesję na punkcie Kacpra. Prowadzi małe śledztwo w sieci. To samo doradza Uli, która nie wie, co ma myśleć o nowej asystentce Marka. Oboje czeka spore zaskoczenie. Bożenka ma problemy z rozliczeniem jednego z ostatnich projektów. Prosi Adama o pomoc. Rozmowa schodzi na bardzo gorące tematy… Tymczasem relacje Sebastiana i Marka są coraz bardziej napięte. Ula, pod wpływem impulsu, zaprasza na kolację niespodziewanego gościa.

13

Kolacja w domu Dobrzańskich przebiega w bardzo niezręcznej atmosferze. Jedynie Kuba cieszy się z wizyty gościa. Wieczorem Ula rozmawia z mężem o swoim powrocie do pracy. Niestety, Marek nie podziela jej entuzjazmu i wyraźnie gra na zwłokę. Chcąc rozładować napięcie, składa żonie propozycję „biznesową” nie do odrzucenia. Ula postanawia wziąć się za siebie. Sebastian stara się uświadomić Markowi błąd, który popełnia. Niestety, kumpel nie chce słuchać jego rad. Od słowa do słowa dochodzi do ostrej wymiany zdań, która ma szokujący finał. Adam prosi Bożenkę, żeby została dłużej w pracy. Między wierszami nawiązuje do ich ostatniej rozmowy. Bożenka jest przerażona…”

14

Ala wypytuje Beatkę o „Bazylego”. Obawia się, że to nie jest dobre towarzystwo dla dojrzewającej dziewczyny. Rozmowa kończy się jak zwykle awanturą. Nastolatka nic sobie z tego nie robi i zataja przed ojcem i jego partnerką kolejny sekret… Maciek źle znosi informację o powrocie Uli do pracy. Choć nie mówi tego głośno, czuje się zdradzony przez przyjaciółkę. Adam zaprasza Bożenkę na elegancką kolację. W Febo&Dobrzański pojawia się para ekscentrycznych projektantów – MiroSławo. Zbliża się romantyczny wieczór Uli i Marka. Kobieta postanawia zaskoczyć męża i zrobić się na bóstwo!”

15

Ula szykuje się do randki z Markiem. Bardzo zależy jej na tym, żeby wieczór był idealny i pozostał w ich pamięci na długo. Niestety, rzeczywistość jest brutalna. Już od samego początku napotyka na problemy – zaczyna sią od efektów metamorfozy, a kończy na nieproszonych gościach. Jaki będzie finał wieczoru? Po kolacji Adam odwozi pijaną Bożenkę do domu. Maciek, niemile zaskoczony postawą kuzynki, robi jej wyrzuty. Ania próbuje załagodzić sytuację. Na nic jednak jej starania – wymiana zdań pomiędzy kuzynami kończy się ostateczną decyzją Bożenki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *