BrzydUla 2 182-185 Streszczenia odcinków

182

W gabinecie Marka nieoczekiwanie pojawia się Aleks. Twierdzi, że przychodzi w pokojowych zamiarach. Chce porozmawiać o tym, co spędza mu sen z powiek. Viola informuje wszystkich o miłosnych rozterkach Sebastiana. Kiedy do Olszańskiego docierają rewelacje na jego temat, wściekły dzwoni do Kubasińskiej i umawia się z nią na spotkanie. Angelica jak zwykle ma własne spostrzeżenia na temat ich relacji. Marek opowiada Uli o wizycie Febo i jego dziwnym zachowaniu. Przerywa im Marek Dobrowolski, do którego Dobrzański wciąż odnosi się z dystansem. Aleks, Yu Tian i minister Biodro spotykają się, żeby omówić kolejne kroki mające na celu zniszczenie F&D. Febo wyciąga asa z rękawa.

183

Podczas spotkania z Violettą Sebastian jasno daje jej do zrozumienia, że między nimi koniec. Twierdzi, że kogoś poznał i jest szczęśliwy. Angelica i jej siostra nie wierzą w te rewelacje. Kubasińska jedzie za Olszańskim do mieszkania i odkrywa, że na miejscu nikt na niego nie czeka. Nagle Sebastian odbiera telefon od tajemniczej kobiety. Dzieci Dobrzańskich wyjeżdżają na obóz. Marek nie chce zostawiać Uli samej w pustym domu. Po wyjściu od Sebastiana Viola wpada na przystojnego mężczyznę. Następnego dnia zabiera Seweryna ze sobą do F&D, by dopiec Olszańskiemu. Sytuacja się jednak komplikuje. Ula martwi się brakiem wieści od dzieci. W końcu udaje się jej dodzwonić do Julki, ale dociera do niej pewna smutna prawda.

184

Angelica stara się pocieszyć przybitą siostrę. Tymczasem Yu Tian obserwuje żonę pana Hu. Kiedy do Kubasińskiej podchodzi Seweryn z bukietem kwiatów, ona i pan Hu wkraczają do akcji. Nieoczekiwanie okazuje się, że oddali Violi przysługę. Ula i Marek orientują się, że ich zachowanie ma duży wpływ na dzieci. Dobrzański z niepokojem obserwuje coraz bliższe relacje swojej żony z Dobrowolskim. Po kolejnej scysji z Sebastianem Viola chce mu wszystko wygarnąć. W ostatniej chwili zmienia taktykę, czym imponuje Olszańskiemu. Podczas męskiej rozmowy Marek uświadamia przyjacielowi, a przede wszystkim sobie, coś, czego do tej pory nie dostrzegał.

185

Ula i Marek spotykają się w domu na romantycznej kolacji. Kiedy powraca temat Dobrowolskiego, dochodzi do szczerej rozmowy, która ma zaskakujący finał. Ania przyłapuje Kryspina na podglądaniu i kolejnych dziwnych zachowaniach. Nie szczędzi mu słów krytyki. Po rozmowie z Bożenką, która opowiada jej o dzieciństwie chłopaka, zaczyna mieć wyrzuty sumienia. Ala i Józef nie mogą uwierzyć, że Beatka spotyka się z Bartkiem. Podczas rozmowy z żoną Cieplak dowiaduje się o tajemnych schadzkach córki. Tymczasem Jasiek umawia się na spotkanie z Kingą i jej mężem, a jego siostra podejmuje się trudnej misji. Sebastian zamierza poznać kobietę, która w niczym nie będzie przypominać Violetty. Zapisuje się na wyjazd singli i namawia Marka, by poszedł jego śladem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *