Z okazji urodzin partner Julii Kamińskiej wyemitował jedną kartkę scenariusza “Brzyduli 2″:
“Korytarzem biegnie Kurier, zagląda do pustych pomieszczeń, nikogo nie ma. Gdzieniegdzie porozrzucane dokumenty, kable i sprzęty porzucone na ziemi, jakby ktoś wyprowadzał się w pośpiechu. Kurier nagle widzi na końcu korytarza postać w dziwnym kosmicznym kombinezonie, przerażony podchodzi bliżej”.

I rozpoczynamy szaleństwo ;)
Poniżej będę wklejać wszelkie informacje.

Tonio:

Mogę potwierdzić, że prace scenariuszowe ruszyły. Jestem w zespole scenariuszowym, i piszemy drugą część serialu razem z Piotrem - powiedziała w rozmowie z Plejadą aktorka.
Na tę wiadomość fani serialu musieli czekać prawie 10 lat. Wszystko wskazuje, że twórcy hitowej produkcji TVN są na ostatniej prostej, by móc rozpocząć zdjęcia. Wiadomo już, że w gronie scenarzystów znalazła się Julia Kamińska. Oprócz tego aktorka zagra w kontynuacji.

- Będę pisać do momentu, do którego pozwoli mi czas, bo już jestem teraz osobą bardzo zajętą. Gdyby do wszystkich zajęć doszły jeszcze intensywne zdjęcia, to już nie dałabym rady pisać. Póki co - jak tylko mi czas pozwala to wskakuje do biura Piotra i piszemy. I, tak, będę w obsadzie - zdradziła w rozmowie z Plejadą.
Prawda jest taka, że piszę rzeczywiście ten scenariusz. Naprawdę jest zamówienie. Naprawdę jest zgoda na kontynuację. Naprawdę wymyśliłem tą historię i została ona zaakceptowana przez “formatodawcę” - powiedział nam Piotr Jasek.
……..

Pudelek.pl:
Ponoć w nowej części BrzydUli ma zabraknąć postaci Violetty. Prywatnie Socha urodziła niedawno trzecie dziecko.

Nie jest pewne, czy Filip dołączy do nowej obsady, ale w rozmowie z Plejadą wyznał, że chętnie przyjąłby taką propozycję.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, BrzydUla 2 trafi na ekrany telewizorów jesienią przyszłego roku.
……