8 odpowiedzi do “Brzydula 204 – zwiastun!”

 1. Zwiastun ciekawy- no Piotr wyglada, že juž nie bedzie tak sczery jak mowi. No piekne – manipulator. Nas¨czascie tym razem prawda szybko wyjde na jaw.

 2. ja już po odcinku 204 i jestem trochę zniesmaczona zachowaniem Ulki, coraz bardziej mnie irytuje. A Marecki…boski, cud, miód i tak fajnie postawił się Paulinie, myślę, że Paulina coraz bardziej zdaje sobie sprawę z tego, że Marek nie dla niej,

 3. Ula powinna zrozumieć, ze dla niej jest Mareczek… No a myślę, ze po takiej sytuacji(bo przecież sama znalazła się w podobnej w 1 i 2 odcinku) powinna zrozumieć jaki piotr jest naprawdę!!!

 4. no to po odcinku …… s e r i a l e chwilowo nie działaja to wklejam tutaj 😀
  Dąbrowska po raz kolejny ….. ona jest nie wyjęta :mrgreen: przyszła sie dowiedzieć czy Ula juz załatwiła prace Bartusiowi buahaha a może jeszcze gabinet mu miała urządzić 😆 Paulina nic nie rozumie woli aby firma padła niż żeby pomóc Uli.
  Viola coraz bardziej punktuje juz nie jest taka głupiutka jak na początku zobaczymy ile z swoja mądrością wytrzyma :mrgreen:
  Zmięte polo ekhm …..przemilczę bo by same bluzgi poszły, jak można tak manipulować drugą osobą wrrr Marek z Sebą taki klimat serialu lubię 😀 marek Iwonie jednak o Uli nie powiedział wszystkiego, jej postac odbiram bardzo pozytywnie jak na ta chwilę chyba bardzo pomoże Markowi nie tylko jeśli o targi chodzi 😀
  Kinga Jasiek ewidentnie iskrzy miedzy nimi Kinga sie przestraszyła bo chyba doszła do takiego samego wniosku . Nawiasem mówiąc to ich wspólne robienie naleśników tak mi sie wydaje ze to takie nawiązanie do całonocnej pracy Ulino Markowej. To co sie dzieje bądź Bedzie działo miedzy Markiem a Ula teraz widzimy miedzy Kingą i Jaskiem.
  Dziwie sie ze Uli nie przyszło do głowy ze Marek mógł załatwić targi przecież to on sie zajmował PRem firmy, to nawet Maćkowi przyszło z łatwością skojarzenie tych targów z Markiem chyba mu nie bardzo pasowało ze to zmięte polo mógł pomóc Uli.
  To co Ula powiedziała ze ma słabość do osób które pomagają a sie z tym nie obnoszą przecież Piotr na każdym kroku daje Uli do zrozumienia ze wszystko dzięki niemu bo przecież on taki dobry jest. wrrr
  I na koniec Mareczek kanareczek …… bosko zbluzgał Ardo :mrgreen:

 5. Ahoj holky,

  tylko na chwila bo praca wola – hola, hola.

  I Dziewcynky – ja ponowu zabaczyla odcinek 204 – i musim powiedzec, že Marek jest wiacej sprytny, niž ja myslela. To nie Sebastian – to Paulina powie Uly w nastepnem odcinku, kto jej pomaga. To nie može zrobic Sebatian – bo by Ula miela watpliwosti. Wstekla Paulina zrobi tu pracu dla Marka. I Seba w pierwszy raz nie bedzie chcec o tom z Ula mowic, bo Marek powiedzel mu, že nie chce, že by to Ula wiedzela.

  O, Marku, Marku jestes boski.
  Ale wykorzystac dla tego Pauliny – jest to smieszne i smutne razem.

  Z ta Pulina tak bedzie – i Marek bedzie wygladac jako super gentleman. Paulina to Ule powie – w taky tan zposob Pauliny. Ula poide za Sebastianom, i ten nie bedzie chcec w pierwszy raz o tom z Ula mowic.

  Marek wie, že on nie može powiedzec Sebastianowi – teraz jest opowiedalny moment – powiedz to Uly. To nie bylo by wiarogodne. Markowi jest trzeba aby ktos inny to Uly powiedzel i Sebastin o tom nie bedzie chcec z Ula mowic. Bo efekt dla Marka bedzie wiekszi. Marek w taky ten swoj piekny celowo-strategiczny zposob wykorzysta jak Pauliny a jej wsteku na Ula i Sebastina. Wszycko ma swoju logiku – i Marek to wie.

 6. Paja.. nie do końca zrozumiałam co napisałaś he he, ale najważniejszy jest fakt, że wszystko po mału zmierza ku wyjaśnieniu:D

 7. Pati – ja nie wiem, ježeli ty wczasnej czytala moje wrazenia ze zachowania Marka teraz – ja mysle, že on nowu „intkryku” na Ule graje. Ja o tom pisla po odc. 205 na konkurencznej s t r o n c e

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *