Brzydula – jak dojdzie do kolejnych pocałunków

W odcinku 115 między Ulką a Markiem zaczęło się wreszcie rozkręcać. Tym bardziej, że Ula chcąc go pocieszyć w wigilijne popołudnie podczas rozmowy w samochodzie zdecydowała się na pocałunek. Marek go odwzajemnił.
Kolejne odcinki przyniosą dużo zaskakujących niespodzianek i dużo pocałunków.


Powrót Uli do firmy stanie pod wielkim znakiem zapytania. Jak pisaliśmy wcześniej Ula wyzna Markowi, że go kocha. Będzie chciała mu oddać weksle, których Marek jednak nie przyjmie.
Kiedy Ula usłyszy rozmowę Marka z Pauliną załamie się. Marek udowodni dziewczynie, że to nieprawda – oczywiście kolejnym pocałunkiem i zaproszeniem na randkę.
Przygotowując się do randki z ukochanym Ula po raz kolejny zobaczy czułości jakie Marek wymienia ze swoją narzeczoną (odcinek 126). Nie chce psuć Markowi związku, nie chce niszczyć jego narzeczeństwa. Marek daje jednak Uli nadzieję – twierdzi, że dla niej jest gotów zerwać zaręczyny!
W kolejnych odcinkach kiedy Marek z Ulą umówią się na randkę Paulina podąży ich śladem! Czy Paulina złapie narzeczonego na gorącym uczynku?
Dowiemy się w odcinku 131.
(21 kwietnia)

3 odpowiedzi do “Brzydula – jak dojdzie do kolejnych pocałunków”

  1. ale bedzie calowania! dokladniej, to juz niedlugo Marek bedzie calowal Ule! a Ula zacznie sie zmieniac, juz wiosna ja zobaczymy bez grzywki!

  2. polecam odcinek 120! rewelacja! mozna sie poplakac a co do Uli ciekawe jak powiaza Marka ich romans i przemiane brzyduli 🙂 i jeszcze ma byc okolo 100 odcinkow

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *